epävarmaa miestä..joka keikkuu kahden naisen välissä....haluan miehen omaksi en haluu jakaa....pidä sit se toinen ja ole onnellinen
en halua
,,,,
5149
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Mistä päättelet, että keikkuu kahden välillä? Yksi vain ainakin minulla ja hänelle tänne kirjoittelen. Joskus saatan vahingossa vastata väärälle, mutta hän vain mielessäni silloinkin.
:)
tuollainen, jos kerran epäilet hänen toistakin tapailevan. Minä en suostuisi jakamaan omaa rakastani. ;) En todellakaan.
Millanen mies se sellanen on.
Täälläkö kaipailee kahta naista.
Tämä ei kenellekkään, vaan ihan yleistä ajatelmaa unta odotellessa. Täällä kun ihmiset tuntuvat omivan näitä kirjoituksia. Jos seurustelisin, niin kyllä siinä mies saa mennä menojaan jos pitää kassinsa tyhjentää ja rakkauttansa tunnustaa useammassa paikassa. En suostuisi kakkoseksi enkä jonon jatkeeksi.