Tarvitsetko hyvää ja ammattitaitoista bändiä juhliisi. Tarjolla kaksi bändiä. Kokemusta löytyy, kunnon laitteet jne. Ota yhteyttä sähköpostitse:
[email protected]
HÄÄBANDI 2013
2
237
Vastaukset
- osaajapalvelu.fi
EI PELKKÄ TAUSTABÄNDI! TUNNELMAA JA ARVOISTANNE TULKINTAA!
Keväällä ja kesällä vapaita keikkapäiviä karismaattisella ja tunnelmallisella ALEX CASTilla!
Italian-suomalainen Alex säväytti suomalaisia herkällä balladillaan esimerkiksi TALENT SUOMEN semi-finaaleissa 2011. Alla linkki videoon TV-lähetyksestä.
http://www.livtv.fi/ohjelmat/yllätyskokki/etusivu/video/talent-suomi-esitys-alex-castin-herkkä-balladi
Ikimuistoiseen päiväänne ikimuistoinen esiintyjä. Balladit vaikka kirkossa ja jatkoilla Popimpaa tai Rokimpaa omaa ja covereita/toivebiisejä!
Kysy lisää niin jutellaan yksityiskohdista!
sähköposti: [email protected]
puhelin: 045- 7733 2455
Osaajapalvelu.fi/ ohjelma - Jääräpäät !
Valssia, tangoa, humppaa, iskelmää, jenkkaa, bossaa, evergreen: iä... hyvin monenlaista sekalaista musiikkia soitellaan ja laulellaan iloisin mielin. Nuotitkaan ei mapeistamme heti lopu vaikka tanssisit useammankin päivän :)
http://www.tanssimusiikkia.com
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lindtman I vasemmistohallitus aloittaa viimein Suomen kuntoon laittamisen
Tässä nyt on 3 vuotta seurattu irvokasta kärsimysnäytelmää nimeltään "valtion budjetin tasapainotus by äärioikeisto", ja1652581Missä viipyy persujen lupaama euron bensa?
En edes muista milloin bensapumpussa olisi ollut ykkösellä alkava litrahinta. Missä siis viipyy persujen lupaama euron b1482387Kirje, PellePelottomalle.
Tärkeää olisi luoda ystävyys, että se, jota rakastaa, on samalla paras ystävä ja luotettavin, jolle voi ja uskaltaa luot1021082- 64901
- 65849
Persut jakavat tekoälyllä tehtyjä kuvia maahanmuuttajista somessa
Eivät mainitse, että ovat tekoälyllä tehtyjä. Eivät näe asiassa mitään ongelmaa. Valehtelijapuolue taas vauhdissa. Unka274727Mistä löytyy naisseuraa sinkkumiehelle?
Kertokaapas kokeneemmat mistä löytyis naisseuraa sinkulle. Ihan ois eukko nyt tosissaan hakusessa. Tanssipaikat kun on a18727Voi teitä naisia
Suudeltiin ja nukuttiin toisissamme kiinni mutta pillua ei tullu, ei edes aamulla. t.38vmies85710Martinan hevoset.
Tämä todella kaunis ja ketterä harmaa hevonen jolla monet kilpailut voitetaan ei ole Martinan.Tytär ratsastaa sillä tait208701Hyvä meininki
TTP:ssa väkeä tosi runsaasti paikalla. Hyvää ruokaa jälleen ja munkit ja sima erinomaista. Kiitos yrittäjälle! Hieno Vap22668