Kiinnostaako sketsien tekeminen?

muka vitsikäs

Mietin tuossa, että olisi hauskaa suunnitella ja kuvata sketsejä aiheesta kun aiheesta. Itselläni on ainakin muutamia ideoita. Sketsejä kuvataan ainakin aluksi vain omaksi huviksi eli hauskanpito mielessä. Tämä kaikki siis Kuopiossa. Jos mielenkiinto heräsi, niin ottakeehan yhteyttä!

[email protected]

2

271

    Vastaukset 2

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • potilasko

      kalakukkopitäjään.mua ainaki naurattaa nää hullunkirjat.psykiatreille avointa naurua.heidän naurettava virka.meinaavat nääs masentaa.vastaanottotuoli.kriisi.ongelma.diagnoosit.ihan lempeää vinoilua vaan.

    • evölaina

      Heiii! Koskaan ei ole liian myöhäistä, joten laitanpas viestin nyt tänne! Jos näet vielä tämän ja päästäisiin lyömään viisaat päät yhteen sketsien merkeissä:D!!

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Suomalaisten pinna paloi - Ärsytys iskee uudesta TTK-juontajasta "Eihän tälle voi kun nauraa"

      Oliko Veronica Verho hyvä valinta TTK-juontajaksi? Uuden TTK-juontajan henkilöllisyyttä on arvailtu siitä asti, kun Va
      Suomalaiset julkkikset
      116
      2406
    2. Mitä tapahtuu?

      Mitä tapahtuu Humalojalla? Poliiseja talon ympärillä ja paljon ihmisiä pitkin pihoja???
      Haapavesi
      38
      1491
    3. Suomi on viittä vaille sodassa Venäjän kanssa...

      ...syynä tähän on kokoomuslainen presidenttimme Stubb. Hän on ainoa eurooppalaisen maan johtaja, joka kärkkäästi ja taha
      Maailman menoa
      642
      1014
    4. Mitäpä luulet että tykkääkö

      kukaan kaivatustasi ?
      Ikävä
      106
      993
    5. T rakastan sua

      vaikket sitä usko
      Ikävä
      71
      962
    6. Miksi et lähesty minua

      Jos kerran kaipaat, mies? Mitä pelkäät?
      Ikävä
      97
      888
    7. Varmaan aika moni

      Haluaisi sinut enemmän kuin mielellään
      Ikävä
      48
      875
    8. Olen vähän epävarma siitä, oletko kiltti

      Nainen, ensivaikutelma oli, että olet tosi hyväsydäminen eli siinä mielessä harvinaisuus. Eli et mene virran mukana, etk
      Ikävä
      76
      710
    9. Kai sä olet

      Luovuttanut mun suhteen.
      Ikävä
      70
      706
    10. Herkkä, hellä, aurinkoinen, kaunis upea, valonsäde on hän nainen

      Ja myös fiksu, älykäs ja luonnonläheinen. Erittäin mielenkiintoinen ja kiltti ihminen. Haluan tuntea hänet, koska kaik
      Ikävä
      31
      686
    Aihe