e-savuke.com

Sivut eivät toimi kunnolla. herjailee ylikuormittumisesta. Liian pienesti mitoitetut?
11152
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 11

Vanhimmat

no, nyt taas toimivat...

Äänestä

Pe..pu..n nuolijoiden paikka saatko jostain vaikka ilmaisen osan sähköpönttöösi kun kerroit tuon viisauden täällä. Ketään kiinnosta noi 20 saman ihmisen kirjotukset päivästä toiseen tuolla pelle foorumilla älypää. Työnnä ne kanthal langat sinne missä päivä ei paista ja laita nesteet perään ja ime siitä sisääsi.

Äänestä
  • Kirjoitat niin päin vittua että sut pitäis lähinnä hakata! Oot kyllä varmaan saanutkin koko pienen ikäsi dunkkuun, sen verran katkeraa tekstisi on...

    Äänestä

Ottaakko koville sisäpiiriläisille? Nus..ssi..te..ko myös keskenään kun imette niitä putkia ja keskustelette pienessä piirissänne ? Saatko vaikka yhden vamon kun mainostat foorumin sivuja? On ne niin ihanat sivut ja meillä on nin kivaa miitissä es.moken kanssa pusi pusi ja fin vapekin nostaa häntäänsä trollien kanssa... heh mitä touhua, imekää toisianne!

Turhempia sivuja ei voi olla. Täysi trolli mainos eli mene lapsi nukkumaan.
Tuleeko isi vai äiti nukuttamaan? Vai siskon viereen menet...

Äänestä

Näyttää täällä olevan tupakkamafian keijukaiset katkeruuttaan sylkemässä. E-savukkeella on sivuston alustan vaihtoprojekti meneillään. Siitä nuo häiriöt.

En ole edes rekisteröitynyt, mutta silti olen E-savukken sivuilta saanut sähkötupakasta ehdottomasti selkeintä ja ymmärrettävintä faktaa suomen kielellä. Jos sitten toisiansa kannustavat, niin ei se minulta pois ole.

Pääasia on, että tietoa on saatavissa.

Äänestä

Voi voi jääkarhu. Ketään kiinnosta tollaset sivustot parhaimmat sivut löytyy ihan eri sivuilta jota pitävät yllä paremmat kauppiaat. yllämaittu firma pyörittää parempia sivuja, eli ns. perustaneet kilpailevan sivuston tolle pellepaikalle. moderaattorina sellainen kauppa jossa alussa kirjaimet e ja s . Mene sinne katsomaan kuka toimittaa tupakat parhaimpaan hintaan ja on suomen paras. Ehkä sellaista pientä oman hännän nostamista...

Äänestä

Uusi sivusto http://www.e-savuke.com/vb/forum.php

e ja s tarkottaa vapefestin vaimikäsenytoli sivuja, no eipä siellä mitään tapahdu kuiva foorumi, ihan pätevä kauppa toi esmoke.

Äänestä

Naurettava kauppa pitää itseään jonain suurena kauppana mutta liikevaihdon mukaan todella pieni myynniltään tai sitten myyvät todella paljon kassan ohi.
Foorumeilla kirjoitellaan että suomen suurin kauppa mutta jos tolla liikevaihdolla pyörittää nettikauppaa ja myymälää ja on henkilökuntaa töissä niin heh heh. No ehkä joskus saavat jotain myyntiäkin aikaiseksi ennekuin valvira kieltää kaupankäynnin tai sähköputkien maahantuonti/jälleenmyynti kielletään kokonaan suomessa tupakkatehtaiden ja suomen päättäjien toimesta.

Äänestä

Onko tässä nyt ymmärryskyvyttömyyttä, lukutaidottomuutta vai muuten vaan trollijoukko asialla.

Tässä puhutaan e-savuke.com-sivustosta, joka on infosivusto ja keskutelufoorumi ja jolla on lukuisa joukko eri kauppiaiden bannereita ylläpidon kattamiseksi. Se on ymmätäjän korvien välissä, jos tuota pitää yhden kauppiaan sivustona.

Ihan eri paikkoja ovat e-savuke.org ja e-savuke.net , e-savukkeen facebook-sivut sekä lukuisa joukko kauppiaita, jotka löytyvät googlaamalla e-savuke.

Äänestä
  • Mikä tämän sivuston uudistus oli, tai mikä muuttui? Asiallista tietoa sieltä saa.

    Äänestä

uudistus oli se että pääsee tänne kyselemään tyhmiä. terv. www.e.savuke.com/trolli

Äänestä

Kommentoi aloitusta


14+11 kirjoitti:

Sivut eivät toimi kunnolla. herjailee ylikuormittumisesta. Liian pienesti mitoitetut?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu