kuka jukka oli ampunut

itseään pahasti onko tietoa
4263
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

onko pakko heti täälä tietottaa kaikille eivät varmaan ainakaan omaiset halua käytä kertomaan kun tuolaista sattuu on kyllä sattunut pahasti

Äänestä

millon on ammuttu ja ketä meillä on monilla jukka nimisiä omaisia siks on hätä

Äänestä

se jukka joka oli kuulema ampunut oli karjalan kaaleita kuulin vaan

Äänestä

oli tapahtunut launantaivastaisena yönä joku oli kiusannut sitä sitten oli kuka kiusas lähtenyt karkuun niinoli suuttunut niin kovasti että ampui itseään rankkaa

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


onkohan se kenettunn kirjoitti:

itseään pahasti onko tietoa

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu