Tällä palstalla juhlii koko ajan wannabet Tuksu, Martina, Jasmine & Co, ja harvoin tulee niitä OIKEITA JULKKIKSIA vastaan?
Miksiköhän?
Wanna bet?
4120
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
Kansaa tai palstalaisia ei kiinosta sellaset ilmeisesti ja varmaan tarkotit Jasmin.
En muutoinkaan tunkis noita kahta tunkkia samaan sarjaan Jasminin kanssa, se ei ainakaan remua tai hakkaa toisia, ei ole alkkis kuten toi laardi ja vaikuttaa sanosinko fiksummalta luonteelta. Noita en tunne mut tuon kuvan saa kaikkien juttujen ja juorujen perusteella.
Niin no toi on vuosien aikana osannut aikuistuakkin, joten en laittas samaan kastiin noiden kahden sekomuijan kanssa. Erona sekin homma et jasmin ei ole leikkauttanut naamaansa tai pilannut olemustaan sellasilla. Ei tarvi sellasia turhuuksia.
Joo tarkoitin "Jasmin".
Itsellä on kyllä sellainen kuva että eiköhän julkkisjuorut aika pitkälti tarvitse rellestämistä ja häröilyä. Wannabet antavat sellaista runsaasti, mutta oikeat julkkikset joilla todellakin on jokin erityinen lahjakkuus osaavat sentään myös käyttäytyä, uraansa suojellen.
enntiedä