suksilukku avensikseen

Onko kukaan värkännyt suksiluukkua farkkumallin avensikseen ja millainen operaatio oli....ei aina tarvis alkaa kaateleen penkkejä kun hiihtelemään lähtee.
6372
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Mikä ero on kääntää penkki kuin suksiluukku? Sama vaiva. Suksiluukusta etua jos takana pitää lisäksi istua kaksi.

Äänestä

Vaiha uuteen. Nykyavessa on seksiluukku, paitsi jos ostat terra karvalakin.

Äänestä

niin että aloittajalle vastaus kysymykseen kuka värkänny että Toyota on värkännyt.

Äänestä

Suksiluukku kannattaa ehdottomasti tehdä rälläkällä takaluukun ulkolaitaan. Tällä tavalla sisään kabiiniin ei tule kylmää ja sukset sojottavat kätevästi takaluukusta, ilman että luukun tulee olla auki. Muista vain merkkilippu! Sen voi tehdä kätevästi sukkahousuista...

Äänestä

2009- alkaen on vakiona.

Äänestä

Anopin arkku vaan katolle, niin meno on melkein yhtä hienoa kuin volvojupeilla.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


faijer kirjoitti:

Onko kukaan värkännyt suksiluukkua farkkumallin avensikseen ja millainen operaatio oli....ei aina tarvis alkaa kaateleen penkkejä kun hiihtelemään lähtee.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu