jopa tässä tulikin hymyiltyä pari vuorokautta. Ei olisi kannattanut. Ei kannata leijua liikoja.
okei taidan
ymmärtää
9267
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 9
Vanhimmat
??? Ei tuosta ota kukaan selkoo.
Ei hän mua kaipaile.
entäs jos kaipaileekin,mitenkäs sen ilmaisisi ja tietäisi miten toinen reakoi?
Kyllä sen huomaa että ei ainkaan mua. Sen voi hyvin lukea rivien välistä. Ja eipä hän ole sitä mulle koskaan selkeästi ilmaissut. Joten on joku toinen hän kenestä hän on kiinnostunut. Mutta minkäs teet, pääasia että hän on onnellinen.
Kyllä muuten kaipaan ja paljon m...aa!!!!
mie leijun just niin kauan kun ei oo suoraan sanottu mitään muutaka mikä veis hyvän fiiliksen pois.
Älä täälä ainakaan vedä johtopäätöksiä
Niinhän se.. Ne on ne peelot eli häiriköt (eli kiusaajat) jotka sitä harrastaa täällä sitä toisten piikkiin kirjoittelua ja samalla toisten manipulointia (ja montaa muutakin asiaa kuten esim. mustamaalaamista ja asioiden vääristelyä). Mut se on heidän ainoa leipätyö. Näin olen asian käsittänyt.
Ei näiden sivujen juttuihin kannata luottaa, missään määrin.
Mut hyvät päivänjatkot.. :)
Täystorvi on, jos uskoo sanaankaan, mitä tällä sivulla kirjoitellaan. Tosin, jos joku on niin ÄÄLIÖ, että uskoo,,,niin mitäpä sillä on sille väliä. Eläköön houreissaan.