Mitenpä sä luulet

että mä sua puolustaisin, kun mä luottamuksella kerron ystävälleni näistä jutuista ja hän on sitä mieltä että olet vaan pelimies ja käytät mua hyväksi????
3174
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

LOPETA jo tuo valitus nainen (pentu) joka ikinen alotusko? on sulta...ainasta valitusta.

Äänestä

osasisin kyllä puolustaa itseänikin, ja aivan varmasti ovat väärinkäsittäneet koko homman, tiedät mun uskonnollisen vakaumuksen. Jo sillä perusteella on mahdotonta että olen pelimies. Kyllä olen ihan oikeastikin kristitty jos siitä lähdetään. Toisen hyväksikäyttäminen ei vaan käy päinsä, pitäisi olla selvää ja jos sellainen väärinkäsitys on muodostunut niin on tässä jo aikakin oikoa sellaiset valheet.

Äänestä
  • Se vaan että täällä ei voi mitään asioita oikoa.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


siltä se vaikuttaa kirjoitti:

että mä sua puolustaisin, kun mä luottamuksella kerron ystävälleni näistä jutuista ja hän on sitä mieltä että olet vaan pelimies ja käytät mua hyväksi????

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu