Vampyyrin tunnustuksia, osa 3.

Hey woman in red,
Let me eat your neck.
Oh yeah!
I want your blood so bad, honey.
Let me suck you dry.
Until dawn let me drink your blood,
But when morning comes,
You won't see me
Then I sleep in my coffin satisfied by your blood.
669
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

R-I-G-H-T!

Äänestä

Neljättä osaa odotellen. Eihän tämä vaan ollut trilogia,eihän?

Äänestä

Tässähän on potenssia. Suurin osa tämän palstan nk. runoista on silkkaa....skeidaa.

Äänestä

Parasta Drakulassa on kieliosaaminen.

Äänestä

Elämän perusasioita=VERI.

Äänestä

KÖH-KÖH.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Dracula. kirjoitti:

Hey woman in red,
Let me eat your neck.
Oh yeah!
I want your blood so bad, honey.
Let me suck you dry.
Until dawn let me drink your blood,
But when morning comes,
You won't see me
Then I sleep in my coffin satisfied by your blood.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu