oikeus on voittanut ja nuo luuseripellet sai häädön ku mökki myytiin alta ja pojat ei pystyny maksaan vuokriaan
ulvilan diablos mc prospekt sai häädön
dildosfan
453238
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 45
Vanhimmat
Olet varmasti ilahtunut kun he seuraavaksi vuokraavat naapuristasi kortteerin ja saat nauttia heidän iloisesta seurastaan vuosikausia :)
Voi ei, missäs pojat nyt kerhoa pitää. Ei kait vaan askarteluvälineitä takavarikoitu? Niinku liimaaa ja vessapaperirullia.
Halpaa ja lämmintä hallitilaa on tarjolla vaikka kuinka, sellaseen saa saneerattua vaikka minkälaisen kylpylän ja saluunan tahansa.
Nii että turhaan vahingoniloiset onnesta nauratte.
Kas kun osaava tekee vaikka paffilaatikosta palatsin, kun ei oo sormi persiis eikä peukalo keskellä kämmentä, kuten arvostelijaneideillä.
mä luulin että tuolla pullistelulla mitä ne pitää,niin ne omistaa omat kerhotilansa.kun muutenkin käyttäytyvät niinkuin omistaisivat koko maailman.sekin rakennus myytiin 160000eurolla niin ei se paljoo olis nokkaapäälle tehnyt.ego ja eleet on isot,mut releet ja rensselit onki kaikki pelkkää illuusiota ja velkaa :)
hinta jäi alle satkun ja muuttaneet poriin
juu, paskahousuja kaikki tyynni.
niin.kyllä kun kasaa kirpputoritavaraa jonku liiterin täyteen,maalaa seinät mustiks ja muutama peili.sit valoihin himmennin ni kyllähän tommosen retalejoukon pesä siinä sit jo olikin.
mihin päon poria pojat on muuttanut?
ilmeisesti lounainenlinjakatu?
menis ny RR koputtaan ovelle ja potkis koko säälittävän porukan perseen verille.siinä on sentään ammattirikollinen joka vastaa itse omista huudoistaan ja tekemisistään.kaikki nää mopopellet pelkää ja mielistelee sitä.mikä on tottakai ihan ymmärrettävää ku pataan tulee jos ei miellytä,mut tuskin R sieltä mitään kavereita itselleen haluukaan.ammattilaiset on asia ihan erikseen!!
varmaa muuttivat jonnekkin isojoenrantaan jossa bandidosit pitää autohuoltoaan. ihmettelen jos normikansalaiset käyttää niiden palveluja.tuette suoraan rikollisuutta ja huumebisnesta ja rahanpesua
rr:n ainoa heikkous on ääretön nopeus. hahhah senkin paskas!
yks näistä diablosin koviksista jo avautu baaris että kuinka vituttaa et tästä piti tälläinen kerho tehdä et ollaan bandidosin juoksupoikia ja mitä siitä sit loppujenlopuks hyödytään.päästään joskus ehkä diablosiksi ja ollaan edelleen bandiittien alapuolella.ny joudutaan lähteen sinne minne käsketään ja tekeen palveluksii suuntaan jos toiseen ja olivat kuulemma saaneet kauheet pyyhkeet ja varmaan tuli prospekt aikaa lisää??? ku joku oli menny möläyttään et tampereen bandidos on rahavaikeuksis ja joku oli siirretty harjavallasta hoitaan tampereen raha asioita.vieressä kuuntelin ja ihmettelin kun en mitään koko touhusta tiedä.mikä on prospekt ja koko diablos?? tuntuu aika lapselliselta touhulta koko juttu,kun ikää kuitenkin näillä on jo enemmänkuin 20v
Vuonna 1889:
Oli kerran synnynnäisiä liikemiehiä jotka sai peruskoulussa pelkkiä nelosia, ammattikoulussa pelkkiä ykkösiä, korkeakoulusta lensivät pihalle ja löysivät yrittäjäinammattitutkinnon, sekin kusi ja vetivät ulkona pimeällä kujalla tosiaan turpaan, yhdellä näistä oli nahkaliivi.
Tämä kaveri kaadettiin maahan selälleen ja hakattiin turpaan. Tämä kaveri nousi ylpeänä ylös, jonka jälkeen yksi turpaan vetäjistä ajatteli mennä kusemaan tän jätkän niskaan, mutta huomasinkin, että nahkaliiviin oli tullut kuvio. Vielä taisi olla jokin alkukirjain. Yritti kusta tätä nahkatakkista niskaan mutta vetikin alaviivan kirjaimelle ja riuhaisi lerssiään ylös ja kääntyi toiseen suuntaan, teki yläviivan kirjaimelle.
Nahkatakkinen tappo tän kuseskelijan siihen, muna kädessä kusta roiskuen jäi maahan makaamaan, nahkatakkinen hyppäsi fillarin sarville ja ampaisi kotiinsa lätkäkortti pinnojen välissä päristen, nahkatakki kusessa.
Tämä kaveri meni kotiinsa ja huomasi, että sen fillarista oli pinna poikki. Käveli yhden näistä yrittäjäkavereidensa luo ja veti tätä turpaan ja pyysi pinnaa sekä rahaa. Nahkatakki kaveri tuli kotiinsa, veti pinnan pyörään ja sotki lähibaariin kaljalle saamillaan rahoilla.
Tämä äskettäin turpaanvedetty rahat perseestä revittynä, yhtä fillarinpinnaa köyhempi kaveri saapui myös baariin. Siinä istuskelivat ja saivat kuningas ajatuksen.
Siitä se sitten alkoi
joko kyltit poistettu?
Oikeus voitti sentään ei kylttejä ole viellä kaiketi poistettu mutta ehkä kait vasta uusi omistaja poistaa . eihän näistä oikein rikollisiksikaan ollut . homostelivat karhunpesässäkin hulluna päissää kun eivät hoksanneet missä olivat ,siis pari näitä miestä homo moottorijengiläistä tässä talvella alku talvella
Nyt saatana menitte liian pitkälle me poltetaan saatana teidän kotinne kun otetaan selvää,ketkä kirjoittele meistä tuommosia. me ollaan harjavalla jengiläisiä ylemmällä portaalla se teille vaan tiedoksi ja ne ovat meidän juoksupoikia . samoin helvetin engelit me hakataan kaikki harjavallan jengiläiset niin halutessamme . samoin helsingin helvetin enkelit me ollaan ,edelle heitä . ja ollaan tässä kerhotiloissa viellä hetken aikaa ja keretään laittaa ulvilan yrittäjät maksamaan meille kaikki muutostamme aiheutuneet kult . ja nyt ei yksikään kule ilmaiseski kerhomme ohi joka yrittää kohtaa meidän vihamme terveisin ulvilan moottoripyöräkerhon pojat . terve tuloa läksiäisiimme saatanan penikat .muistetaan ja tiedetään kuka meidät hääti tästä .
Kiitos kutsusta, nähdään!
heiluu monellakin katolla ulvilassa,Pirren sambakoulukin alkaa oleen mennyttä kalua ja nytten sitten nahkaliivipampiinotkin joutu ottaan lusukan kauniisti käteensä ja lähteen veks loppuu ne vähätkin asiakkaat.
Kenenköhän paikkaa se "varsinainen" ideanikkari alkaa konsultoimaan lappuluukulle kuntoon seuraavaks,taito tuntuu olevan hyppysissä kuten melkeen koko muullakin suvullansa.
Ulvilan paikoista saattaa Peä jäädä kuitenkin viimeiseks paikaks missä ei ole kaupa suletu,ei kanata lappua ikkunassa.
Kai sen parhaiten tietää kai asianosaiset, kai. No eikös se feeniksikin tuhkasta noussu kai.
Prätkäjätkist en tiedä, muttei tuo viisauden valo ainakaan tässä keskusteluketjussa loista..
Kyllä muyta todistetta ei heidän kovuudestaan tarvitse osoittaa jos mummojen juorusivuilla kirjoittelevat . vammaishoitolaitoksen hoidokkien kanssa .ei todellakaan oikeat rikollis järjestöt joihin enkelit cannobaalsit ja muut kuuluu . eivät näillä sivuilla riitele ihmisten kaa ei varmasti.
Mutta
Te tulettae katumaan meidän häätöä. tästä lähin ei yksikään ulvilalainen liiku ei käy kaupassa ei aja autollaan ei tee mitään mitä me ei anneta . meidän luvalla tästä lähtien yleensä tehdään kaikki .
meiltä saa luvan rahakorvausta vastaan liikkua käydä kahviloissa ja jne.
ulvilan yrittäjät alkaa maksamaan meille aivan kohta isoja rahoja. me johdamme kerhoja Harjalvallan kerhot tampreen helsingin . kysyvät meiltä luvan miä saavat tehdä . me
Ulvilan Diablos mc .
Jeh ja apukoululaisetkin ilmaisee itsensä paremmin. :D
vetään asperiinii ja buranaa et menee mielikielikuvat noin sekasin?
Mene ny vittuun.
Te olette pellejä. Lätsäliiga voitti teidät 6-0. Menkää ulvilaan. Ei sielä mitään MC porukkaa ole, eikä ole koskaan ollutkaan, mutta lätsää on ja suoriahousuja
Koska potkuhousut ja toppaliivit tappelee ja missä? Tahtoo katsomaan.
Olemme raiskanneet tiloissamme tyttöjä naisia poikia.ja tulemme raiskaamaan pahoinpitelemään ketä haluamme jatkossakin. ja ulvilalaiset me ei lähdetä tästä kerhotalostamme mihinkään ei nyt eikä koskaan . meille on aivan sama onko tämä myyty vai ei se ei meitä kiinnosta. me olemme laki täällä . kytät ei meitä uskalla häätää eikä muutkaan ei sotilaat ei kukaan. haluaisimmepa nähdä ne kytät jotka uskaltaa meitä vastaan nousta . me ollaan tässä niin kauan että ulvilalaiset tuo meille 100,000 eruroa vähintään silloin voimme harkita .
ja harjavallla homo jengi saa tulla koska tahansa meitä kurittaan.
Ne ei eivät ole tiettävästi mihinkään lähdössä ainakaan ennen ensivuotta eli 2014 saattavat lähteä . näin sanoivat viralliset päättäjät tästä kun kysyimme. sitä .
kyllä ne lähtevät heti kun niille sanotaan! sen verran on ruikkupaskaista sakkia... haahaa
Juu kuikelo oot oikeassa kyllä tuo vitun susilauma lähtee kyllä . on ne vitun raukka sakkia kun niitä yksinäisenä tapaa . vittu että ne on surkeaa sakkia vitun homojengiläis pellet.
lähettä varmasti piakkon koko suomesta saatanat
ja lisää liivijengiläisiä huumeista kiinni! kaappiin vaan kaikki!! haahaa!!
mutta mitä kuulu RR lle hih hih
Rami Raivotautiselle? No sehän maka lasareetissa suupielet vaahdossa kun sai taas raivokohtauksen. Mitä sulle kuuluu?
RR istuu linnassa. mitäpä muutakaan se tekis?
rr istuu kyl mut kohta pääsee pois. sitten alkaa taas hulina hah
nahkaliivit haisee paskalle
petu the bull
???
missä ulvilan dildos cp prospeelos pitää nykyään majaansa?
Antinkartanossa. Ajelevat rullatuoleilla.
hei!! mitä voi odottaa koulukiusatuilta,sekakäyttäjiltä joiden itsetunto on tasan 0 eivät oo ikinä pärjänneet omillaan ja yksin.enkä sano tätä edes haukkuakseni ketään.mut näin se nyt vaan on
Miksi ette mene diablosin kerhotiloille sanomaan heitä sekakäyttäjiksi?
Taitaa tulla kakka housuun?
tällä kun sanoo niin näkee muutkin mitä ieltä ollaan
Miksi kerhotiloille pitäisi mennä jotain sanomaan? Annetaan sekakäyttäjien olla omassa kolossaan. Edellyttää kyllä, että pysyvät myös kolossaan.