Jaskan anus

on tiukka oi kyllä
565
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

suolien sympatiaa

Äänestä

Mikki tamma tukka makia?

Äänestä
  • Tänåän pese jaska anus kielelläni

    Äänestä

Miksi halusit tämän täällä kertoa?Miten liittyy ikävään.Muulla tavalla, kuin että tälläisiä juttuja on jotenkin ikävä lukea.
Vaikka homo olisitkin, koeta edes aikuistua.

Äänestä

No nii justiisa. Tommosille homostelujutuille ei oo tiällä kukkien ja linttusten keskellä oekkee mittee virkoo...mää matkoihis!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


pepeO kirjoitti:

on tiukka oi kyllä

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu