Häiriköille

Kai toi nyt on selvää jo kaikille että te ootte jostain uskonnonvastaisesta sylttytehtaasta kotoisin ja saatte palkkionne muodossa jos toisessa scientologia -palstan sekoittamisesta ja huhujen ja pask_n jauhannasta.

Ette kai niin tolloja ole että ilmaiseksi kuluttaisitte aikaanne jatkuvalla palstan vartioinnilla?

Olisittepa silloin raukkaparat tosiaan Hubbardin avun tarpeessa.
2213
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

...vainoharhaisuus lienee ollut Isä Aurinkoisen tasolla, jonka hän on saanut näköjään masinoitua kannattajiinkin.

Uskomaton ajatus että takana olisi joku salaliitto.Eikö totta Lare?

Hubbardin apua tuskin kukaan tarvitsee...

Äänestä
  • Seuraavassa tieto:on ollut maksettuja agentteja(vaan scientologitpas voitti oikeudessa!!!):

    German states plan to end their surveillance of the Church of Scientology after a Berlin court ordered intelligence agencies to stop using spies to monitor the organisation, a magazine reported on Saturday.

    Der Spiegel said several states would stop telephone surveillance and using inside informers to monitor Scientology's activities after Thursday's ruling in a Berlin court.

    In 1997, the government placed Scientology under official scrutiny, provoking an outcry in the United States where many prominent celebrities are Scientology followers.

    They say Germany's refusal to recognise Scientology undermines their human rights.

    The court said the domestic security service could no longer use paid informers to spy on Scientology.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Lare kirjoitti:

Kai toi nyt on selvää jo kaikille että te ootte jostain uskonnonvastaisesta sylttytehtaasta kotoisin ja saatte palkkionne muodossa jos toisessa scientologia -palstan sekoittamisesta ja huhujen ja pask_n jauhannasta.

Ette kai niin tolloja ole että ilmaiseksi kuluttaisitte aikaanne jatkuvalla palstan vartioinnilla?

Olisittepa silloin raukkaparat tosiaan Hubbardin avun tarpeessa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu