Rakastan tästälähin vain koiriani, suuntaan kaiken rakkauteni niihin ja aviomieheeni. En enään haaveile ystävistä, mitä minä niillä teen kun aina vaan ne loppuu!!
Olen luotu sellaiseksi!!
Olen luotu sellaiseksi!!
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
pitääkin.Kumppanin tehtävä on olla sulle myös ystävä ja kaveri.Miksi yleensäkään
etsit ystävää?
Ehkä sitä kaipaa muitajkin henkireikiä, kuin puoliso. Mutta joskus tuntuu, tosiaan, että ystävyys on YLIARVOSTETTUA !
No, aika paha jos kumppanille vaikka sattuu jotain ja jään yksin. Sitten olen todella yksin. Kuitenkin naisena kaipaan myös naisista ystäviä ettei kaikki mun olemiseni olisi vain miehen ympärillä.
Mutta, en osaa olla naisten kanssa, vaikka nainen olenkin, joko halveksun tai pidän kilpailijana, tai sitten jos törmään oikeen hyvään tyyppiin niin pelkään ihan saatanasti että suhde kestää ja kun olen vähän luoton puolella niin ohi on.
Olen kateellinen niin sanotuille naisten välisille sydänystävyksille :(