Asunnon vaihto

Minulla on 2h keittiö 55,2m2 neliötä Kannelmäessä Asunto hyvässä kunnossa kylpyhuone uusittu samoin keittiö,ja laitettu laminaattilattiat Vuokra 736,10e etsin pienempää ja Halvempaa aluetta saa ehdottaa ota yhteyttä [email protected]
282
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Missä hemmetti on kaneli.äki?
Muulla on kaksio suntisa voukra •699€/49m3
olisiko täsä sinulle maku muuta turkuse?

Äänestä
  • Kahelikäki on asuinalue Helsingissä missä todella paljon kaupungin vuokra asuntoja. Sen takia erittäin rauhaton alue. Ehkä hieman rauhoittunut nykyään kun asukkaat ikääntyneet. Mutta yhtä huonokuntoiset ovat talotkin nykyään kuin aukkaatkin,,,

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


vaihtaja1 kirjoitti:

Minulla on 2h keittiö 55,2m2 neliötä Kannelmäessä Asunto hyvässä kunnossa kylpyhuone uusittu samoin keittiö,ja laitettu laminaattilattiat Vuokra 736,10e etsin pienempää ja Halvempaa aluetta saa ehdottaa ota yhteyttä [email protected]

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu