En olis uskonut

Muutama vuosi sit että olet noin tyhmä. Se idiootti sotki oman parisuhteensa ja sit annoit sen sotkea meidänkin suhteen . Paljon on hänellä takana parisuhde rintamalla mikään ei onnistu pitemmän päälle kuten huomasit . Taisit jäädä lehdelle soittelemaan sinäkin .
2172
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

lehdellä soittelevia on nyky-yhteiskunta tulvillaan
ero ero ero
onneksi jotkut sentään löytävät onnen, tavalla
tai toisella.

vaikka sen eronkin kautta.

Äänestä

Kateus paistaa läpi =)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Kantapään kautta kirjoitti:

Muutama vuosi sit että olet noin tyhmä. Se idiootti sotki oman parisuhteensa ja sit annoit sen sotkea meidänkin suhteen . Paljon on hänellä takana parisuhde rintamalla mikään ei onnistu pitemmän päälle kuten huomasit . Taisit jäädä lehdelle soittelemaan sinäkin .

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu