miten me ollaan niin erilaisia, että tuskin meistä mitään koskaan tulee? On intressit niin erilaiset, että en usko, että tulee muuta kuin väittelyä ja lopulta tilanne ajautuu pahoihin ristiriitoihin.
Kai sinäkin mies jo huomaat
Hoonainen
28134
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 28
Vanhimmat
Olen huomannut. Nyt sitten voit lopettaa ikävöinnin.
Minä sen olen jo tehnytkin.
No hyvä. Niin, ei ehkä pitäisi maalata piruja seinille, mutta en vaan voi tälle mahdottomuuden tunteelle yhtään mitään. En vaan voi, enkä voi alkaa toista mielistelemäänkään, niin kuin et sinäkään voi. Sehän on ihan tavallista, että ihmiset ruukaa tehdä niitä asioita, joista pitää, ja ehkä löytääkin sitten samanhenkisiä ihmisiä tai sitten ei. Ei sitä väkisin kannata yrittää mitään. Jos kuitenkin tapaan sinut kevään aikana, niin lupaan olla hyvin neutraali sinua kohtaan.
mistä sen huomaa?
vitsi täällä, kun joku sanoo et rakastan tää sanoo kans ja kun joku sanoo noin niin tääkin sanoo ja kun kolmas sanoo haluan nii tääki haluaa. !!
raksuttaa ... mut eihän se sun nainen mikään hoonainen ollu .. !
Se taitaa olla niitä jeeees-miehiä. Jotkut saa siitä hyvän tossun/heittopussin itselleen.
Helevetistäkö sinä sen tiedät?
Miks se tähän muuten ois vastannut jos ei ois hoonainen?
Olen löytänyt jo. Halusit sen varmaan kuulla.
Aika näyttää mitä siitä tulee..
Nyt H ulos ja lenkille, niin sulla mieli piristyy.
Hyvät vkoloput.
älä yllytä, sillähän on polvet paskana.
No hyvä, jos olet! Hienoa! Onnea teille, en aio teitä enempää näillä kirjoituksilla häiritä. Ja pyydän anteeksi, että ees ikinä oon sua häirinny, koska siltä se tosiaan on tuntunutkin. Yritän jatkossa olla mahdollisimman huomaamaton.
Luit väärin. VAIN YKSI VITUN POLVI"!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jonka ansiosta menetin innostukseni liikuntaan. On minulla olkapääkin mennyt ja operoitu, samoin polvi kahdesti operoitu. Että vittuile sinä vaan. Urheiluvammoja ovat nuokin olleet!
Toi oli hyvä. Hitto olin kuolla nauruun.
Lähde hoo baariin? Vähän rohkaisua ja voisit tanssia mulle? Lanteidenheilutusta on aina kiva katsella. Parit piruetit jos teet niin olis kiva.
Laiskat ei jaksa muuta tehäkään kuin laskea mäkeä. Toisilla se ahteri liikkuu silti, vaikka ois kuinka liikuntarajoitteinen.
Mikä teitä ihan oikeasti vaivaa? Minä en baareissakaan kulje. Oi voi!!!!
Iisipiisisti. Lenkille sitten. Ootko hyvä lumisodassa?
Haista paska, kusipää.
Sitä paitsi, minä en tanssimiseen ole koskaan minkäänlaista rohkaisua tarvinnut. Kuule valssit, tangot, cha chat, foksit ja sen sellaiset ovat aina menneet ilman minkäänlaista kemiallista rohkaisua. Että silleen. Toisilla on tuo tanssimisen taito ja toisilla ei, ei sillekään mitään mahda. Huhhuh..
Opetella. Rytmitajua on jonkin verran mullakin. Ilmeisesti auttaa asiassa? Käytkö tunneilla jossain vai oletko opetellut omatoimisesti?
Ota ite selvää, jos oikeasti kiinnostaa. Kaikkiko teille pitää selostaa????????
Mikäs se mukavampaa olisi. Jos mulle selostaisit. Ootsä lähössä Leville? Aika kalliita reissuja. Mä osaan lasketella ja snoukata.
Sä ja sä ja sä :D Mikä vitun sä??????? Jos puhuu, että "mie", niin saattaa sinne Levillekin olla vähän lyhyempi matka, eikä tuu niin kalliiksikaan. Hä vai sä?? :D ei vittu :D :D :D Sitä kuule saa mitä tilaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!! Hahahahahahah.
Puff!
No, jos mulle aletaan vittuilemaan asiallisiin viesteihin, niin sitä saa mitä tilaa!! TajuutSÄ :D :D Ähäh. Eikö ookkin ihan vain kaiku, mikä täällä kirjoittelee?? Hä? vai SÄ?? :D :D
Widyilly mitn. Ootsä toi menkkahirviöaloitus tuolla toisessa? Ne on peeelooottaaaviii.
Jep. Parempi olla edes kokeilematta.
Harvinaisen samaa mieltä!!
läpätiläpäti-provoiluketjuilua.
Tässä kevyttä ja kivaa palstapotaskan pyyhmimiseen, savetin raikkautta...
Nyt kansi kiinni, päivän vainaja tuli nähtyä.
http://youtu.be/EMrYI5o3_8s