Tuksu Taas Kihloihin!

Tulevaisuudessa häämöttää onnellinen avioliitto? http://iltamakasiini.fi/tuksulla-ja-juhalla-rankat-kihlajaisjuhlat/
2222
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

"Ei valehtele koskaan";) Immoskan sanomana tohon on kait pakko uskoa.

Äänestä
  • Nuo niin ansaitsivat toisensa. Muita eivät olisi tosin edes saaneetkaan, heh. Oli taas kihlajaisjuhlat deekutyyliset eli viinalla sekin juhla kuitattiin. Ei siis mitään glamourkihlajaisia edes. Jotkut harmaat hiirulaiset kuitenkin osaa viettää nekin ihanasti vaikka romanttisessa Pariisissa. Ai niin, mutta eihän näillä ole rahaa, voi voi.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Ennustaja... kirjoitti:

Tulevaisuudessa häämöttää onnellinen avioliitto? http://iltamakasiini.fi/tuksulla-ja-juhalla-rankat-kihlajaisjuhlat/

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu