Pitääkö paikkansa

Tylsä Boavista

Onko Boa vistassa minkäänlaista ilta - yöelämää vai onko koko paikka vain rannalla löhöämistä varten?

5

606

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • no stress

      Boa vistalla ei ole ilta-yöelämää.Kap verde on Afrikassa. Yöelämää voi hakea rohdokselta tai alanyasta, Boa vistaa ei ole turistit vielä täysin pilannut. Taitaa olla monen turistin vaikeaa käsittää että he ovat menossa Afrikkaaan eikä pattayalle ;)

      • Hahahahahahahhohoh!

        "Afrikassa ei ole yölelämää."

        Kaikista maailman idioottimaisuuksista ja tietämättömyyksistä, mitä netistä saa lukea, tuo todennäköisesti ylittää kaiken;)


    • piste,pilkku.

      Lue oikein . " "Boa vistalla ei ole ilta-yöelämää " Kap verde on Afrikassa. "Yöelämää voi hakea rohdokselta tai alanyasta, Boa vistaa ei ole turistit vielä täysin pilannut, " Koulussa taidettiin jo ensinmäisellä luokalla opetella pilkut ja pisteet.....Onko no stress väittänyt että Afrikassa ei ole yöelämää?? Ei minun mielästäni,vaan että Boa vistalla ei ole yöelämää. Siellä ollesani olen täysin samaa mieltä no stressin kanssa.

      • bile hirmuuu

        niinpä jos jonkun mielestä esim:Pihtiputaallla on hurja yöelämä, niin sitten myös Boa vistallakin on ;) Siellä varmaankin on saman verran asukkaita:)


      • Taas tämä
        bile hirmuuu kirjoitti:

        niinpä jos jonkun mielestä esim:Pihtiputaallla on hurja yöelämä, niin sitten myös Boa vistallakin on ;) Siellä varmaankin on saman verran asukkaita:)

        sama outo Pihtiputaalaisjuntti, joka yleensä terrorisoi Kanaria-forumia.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Diesel-ammattilainen kehuu Sanna Marinia

      "Sanna Marinin (sd) hallitus loi neljä vuotta sitten väliaikaisen polttoaine­tuki­järjestelmän, kun energianhinnat nousi
      Maailman menoa
      35
      2740
    2. Pitkänperjantain kunniaksi tekoälyn analyysi Riikka Purran kirjoituksesta

      🧠 Mitä se kertoo "riikka"-nimimerkin lähijunassa tapahtuneesta? 1. Asenteellinen ja epäasiallinen sävy: Kirjoitus purs
      Maailman menoa
      12
      2527
    3. 100 prosentin perintövero korjaisi myös Hitas-ongelman

      Moni ei uskalla kieltäytyä perinnöstä maineen menettämisen uhalla, joten sitten tulee näitä tilanteita, joissa joutuu es
      Maailman menoa
      37
      2248
    4. Riikan antisakset leikkaavat bensan hintaa ylöspäin

      Sannan aikoina bensaa sai 1,3 euron litrahinnalla ja Riikka leikkasi sen euron ylemmäksi reiluun 2 euroon. Joko on saks
      Maailman menoa
      19
      1850
    5. Olen aika varma

      että meidän tiemme risteäminen oli ainutkertainen tapahtuma elämässäni. En tule koskaan kohtaamaan ketään muuta, joka sa
      Ikävä
      49
      1504
    6. Iso poliisioperaatio Lapualla

      Paikalla oli silminnäkijän mukaan myös kolme ambulanssia. https://www.is.fi/kotimaa/art-2000011924650.html Onko virpo
      Lapua
      35
      1498
    7. Oletko nähnyt hänet ilman...

      Vaatteita!?
      Ikävä
      38
      1453
    8. Sukupuolineutraalit liikennemerkit yksi persujen älynväläys

      Samassa rytäkässä kaikki syrjäseutujen bussipysäkkien liikennemerkitkin vaihdettiin, vaikkei bussia ole liikennöinyt enä
      Maailman menoa
      24
      1341
    9. Oon niin surullinen

      Ettei meistä tullut sitä mitä toivoin
      Ikävä
      24
      1128
    10. Mitä sitten odotat

      Jos seurailet vain tekemisiäni
      Ikävä
      18
      1063
    Aihe