miten iskee tyttö? isku vinkkei!?!?
......
.......
3282
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
kattele vaikka silmiin ja hymyile :) mee vaan rohkeesti puhuu... miuun ainaki iskis sellane... puhu vaikka jostain ihan arkisesta aiheesta :P zemppiä!
mee sillee et "hei sun naamas on jotain sika tuttuu" sit kattelet jonku aikaa ja rupeet hymyilee sillee et "aijoo se on nenä" :P
Mä olen tyttö ja mä tiedän:
Kattele sitä silmiin ja jos se kattoo suhun älä käännä katsetta vaan hymyile. Älä tee niin et käännät ekä katseen ja vast sit hymyilet ku se on tyttömöäistä. Jos meet vaik tytön kavereiden ja tytön ohi, ni sano ekana kyseiselle tytölle "moi" ekana. Jos sanot sen yleisesti tai sen kavereille ekana, se luulee ettet oo kiinnostunu. Ja sano vaik "Moi Liisa" (siis jos tytön nimi vaik nyt on Liisa) ni se tietää et tiedät sen nimen, jos nyt ette tunne kovin hyvin. Sit mee jutteleen, mut jos se ei vaikuta kiinnostuneelta ni mee pois. Ja älä puhu säästä enempää kiu korkeintaan alussa vitsinä "kiva ilma". Sit tyttö tajuu vinkin et sua niinku jännittää puhuu sen kaa.