Help !

Avittakaa nyt hieman onko Raumalla pätevää / edullista läppärin päivittäjää .
Sitä sammutin liikkeen naapuria ei kannata tarjota .
5123
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Riippuu hieman miten haluat läppäriäsi päivittää...

Äänestä

TUo mulle Poriin, teen 50€ hinnalla mitä tahansa. MITÄ, tahansa.

Äänestä

Tatjana mutta tää mylly tarttis saada toimimaan ,asia 1 ,miten sinuun saa YHteyttä

Äänestä

Mikä mylly? Pyllyn saan toimimaan, monta litraa sisään ja paineella ulos, JA JAA!
Enkä ole yksinhuoltaja tai yhteyshenkilö, olen eräänlaista taidetta tuottava persoona. Harvalla pitkä musta hius ja hyvä pilu mita nussia

Äänestä

Uusia, tehokkaita ja ongelmattomia laitteita takuun kanssa saa nyt sentään niin halvalla...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Iso Pappa kirjoitti:

Avittakaa nyt hieman onko Raumalla pätevää / edullista läppärin päivittäjää .
Sitä sammutin liikkeen naapuria ei kannata tarjota .

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu