heelevetti!
Mulla oli pari venäläistä tytsyä mökilläni viikonloppuna ja nyt on lompsa kadoksissa.
AUTTAKAA KYLÄN MIEHET!! MINUT ON RYÖSTETTY!!
200 ERKKIÄ KATEISSA!!
Voi helveetin
13
649
Vastaukset
- Juhlija...
Kyllä kuule JormaJämi kaikki maksaa. Kato jos on hauskaa, se myös maksaa. Eihän tommonen pari saturaista nyt mitään. Sillähän ei saa ravintolassa edes kunnolla syödä.
- juhlinut1
Eipä tullu Jormalle kalliiksi, kaks venakkoo 100 /yö. Mitä täälä ensin rehentelet rahoillas ja nyt poraat tollasten alehintojen perään?
- JormaJämi
Juu mut eihän horot mitää rahaa tarvi. Oletteko nähneet niitä ?
Voi heeelevetti! 200 erkkii kankkulan kaivoon!!
- hah3
Sun kävi vielä hyvin, siihen naapuripaikkakunnan mieheen verrattuna. Sulta vietiin vain rahat, mutta toiselta mieheltä vietiin myös terveys rahojen lisäksi. Pieni eläintarha oli muuttanut jalkoväliin.
- SuurimunainenLempust
Se mitä kylillä puhutaan että mulla satiaisia olis ei pidä paikkaansa, ajelin karvat ihan vain naisten mieliksi ja esteettisistä syistä!
- SuurimunainenLempust
Se mitä kylillä puhutaan että mulla satiaisia olis ei pidä paikkaansa, ajelin karvat ihan vain naisten mieliksi ja esteettisistä syistä!
- JormaJämi
SuurimunainenLempust kirjoitti:
Se mitä kylillä puhutaan että mulla satiaisia olis ei pidä paikkaansa, ajelin karvat ihan vain naisten mieliksi ja esteettisistä syistä!
Arvatkaas kenellä on Jämijärven leveimmät HARTIAT ?
- SuurimunainenLempust
Mulla jos asuisin Jämijärvellä, mutta kun asun Lempussa.
PS. Jos Jorma tarttet rahaa lainaksi niin soita tai tule käymään, hyvälle miehelle aina tonni tai pari järjestyy pitkällä maksuajalla.- JormaJämi
Sinäkö muka RAHAMIES? HAHAHAHA!
Pysy kaukana minusta KÖYHÄ!! - JormaJämi
JormaJämi kirjoitti:
Sinäkö muka RAHAMIES? HAHAHAHA!
Pysy kaukana minusta KÖYHÄ!!Lisäksi olen niitä B-rapunmiehiä!
- JormaJämi
JormaJämi kirjoitti:
Lisäksi olen niitä B-rapunmiehiä!
B rapumiehiä? Eheiiii,vaan a rapuja syön aina kera hyvän konjamiinin.
- JormaJämi
JormaJämi kirjoitti:
B rapumiehiä? Eheiiii,vaan a rapuja syön aina kera hyvän konjamiinin.
Nuolen persmehuja miehistä
- JormaJämi
JormaJämi kirjoitti:
Nuolen persmehuja miehistä
Kyllä tämä miesten kanssa paneskelu on sitten mukavaa puuhaa!!! Näin keskellä päivää...
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
"Miko Bergbom, miksi euron bensa maksaa kaksi euroa?"
Valtakunnan suurin kaupallinen porvarimediakin kyselee nyt miksi perussuomalaisset ovat rikkoneet tärkeimmän vaalilupauk2036801SDP: "On hyvä että bensiinin hinta nousee"
Suurin oppositiopuolue SDP on mielissään siitä, että bensan hinta nousee suomalaisille. https://www.iltalehti.fi/polit1963501Mistä ihmeestä sitä viirasi?
Oliko tuo Timo Kalima hyvä silmälääkäri? Mikähän hänen silmiinsä osui kun piti mennä tuollaista tekemään. Kaikki näytti263269"Mieheksi ja naiseksi hän heidät loi."
Räsäsen tuomio on iso harppaus woke-valtioksi. – Tässä maassa on nyt selvästi kiellettyjä sanoja ja ajatusrikoksia. –1842239Partamies hoi!
En aio häiritä jos on mukavampi olla hiljaa tai jos siellä kaukana sinun paikkakunnalla on jo joku hoito. Miten olisi re401767SDP haluaa tappaa maaseudun - bensan hinta mahdollisimman korkealle
Maaseudulla auto on välttämätön asia, ja lähes kaikilla on bensa-autot. Kuinka tyhmä pitää olla jos äänestää demareita?881720Outoa toimintaa Tuhannen taalan yrittäjällä
Ihmiset ympäri Suomen on kyselleet, että miksi tämä yrittäjä hoitaa ilkivalta-asiaa netissä kun se kuuluisi poliisille.1161462Martina Aitolehti pistää luun kurkkuun Erikoisjoukot-kouluttajalle - Ei usko tätä!
Martina Aitolehti on persoona, joka herättää monessa tunteita. Hänen yksityiselämänsä on noussut kohuotsikoihin mm. eläm141066- 1241058
Riiko Sakkinen läväyttää totuuden - Tästä syystä keskeytti Farmi-kuvaukset
Riikon toiminta hämmensi... Kuvataiteilija teki yllättävän päätöksen ja halusi lopettaa Farmi Suomi -leikin kesken. Rii18924