Pitääkö poliisit aina maijan takakontissa penkityslaitetta? Kuinka yleisiä nämä vekotukset ovat ja missä päin niitä näkee?
Poliisien penkityslaitteet?
vitunkytät
279
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 2
Vanhimmat
Jos vaan pärräisit sillä mopollas vielä pari vuotta. Pienellä vaivalla löytäisit vaikka googlen avulla enemmän tietoa aiheesta mitä vuoden aikana kerkiäisit lukea. Ja kyllähän varmaa jonkinäköiset turbokitin raiskaamat aivotkin omistat, joten voisin kuvitella että mitä isoimmissa kaupungeissa ollaan, sitä enemmän poliiseja, eli suomeksi isompi mahdollisuus kyseiseen asiaan törmätä. Ja päinvastoin pienissä kylissä taas voisi ehkäpä olla hieman vähemmän? Kyllä se on vaan niin vitun vaikeeta.
Take it easy pal. Tosiaankin penkityslaitteita on luultavasti Helsingissä, ehkä Turussa, Tampereella, ehkä myös Oulussa. Hesa on ainakin varmaa paskaa. Ja turhaan olet paineissa kiinnijäämisestä.