Olis aika kiva jos auto pesun jälkeen tuoksuisi puhtaalle eikä navetalle. Kesällä kun parkkeeraat auton pesun jälkeen Prisman p-ruutuun on kärpäset kimpussa kuin navetassa konsanaan. Eikö voisi asialle jotain tehdä? Samalla se koko talven uupunut pissapojan täyttövesi. Kaapissa lukee ilma ja vesi, vaan ei ole näkynyt. Sama kuin bensiksen letkusta tulisi mitään. Jos pidätte ko. Laitoksia niin hoitakaa että ne myös toimivat. Ärsyttää ajaa siihen ja avaa konepellin, täyttää raakapesuaineen ja ei tule vettä. Sitten on mentävä oikealle bens-asemalle sitä erikseen hakemaan.
Prisman ABC pesukatu
Ääskortti
5321
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Se on rahan haju semmoista, olet kateellinen persuille. Voidaan antaa sullekin niitä hajuja, mutta silloin et ole kuin keinoperu.
Jotkut ne löytää politiikkaa vaikka auton pesusta. Get a life!
Ja auto haisee pesun jälkeen vielä tunnin pari sisältä ja seuraavana päivänä vielä ulkoa. Se on ekoa se kun haisee virtsalta!
Minulle riitää, että saan bonukset.
... Nii eikä sulla varmaan se ylimääräinen pissanhajukaan ole mikään mullistava juttu.