Olin ensimmäistä kertaa sängyssä uuden poikaystäväni kanssa. Minulla oli taukoa e-pillereistä ja kumia ei ollut, niin päätimme harrastaa keskeytettyä seksiä. Hän otti pois ajoissa, mutta pelkään että tulin silti raskaaksi.
Minulla on ollut hirveä mahakipu ja koko ajan nälkä, välillä huippaakin kovasti. Menkatkin ovat myöhässä päivän. Pitäisikö jo huolestua, vai onko menkkani muuten vain myöhässä ja pahoinvointini johtuu jostain muusta syystä?
Pelkään,että olen raskaana
ninaa1
3
210
Vastaukset
- Suur-Suomi
Ihanaa jos olet!!! Suomi tarvitsee lisää lapsia ja erityisesti päteville teinivanhemmille!!!!!
- hmm..
No toki raskauden mahdollisuus on, suuri onkin. Tee testi, ei se muutoin selviä.
- Kumi olis hyvä
Jos et raskaana, niis sukupuolitaudin mahdollisuus on "uuden poikaystävän" kanssa aina mahdollista.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Riikka vie Suomen kohta ykköseksi työttömyyskisassa
Espanja: 10,5 % Suomi: 10,3 % Ruotsi: 9,3 % Kisa on tiukkaa, mutta Riikalla hyvä draivi päällä. Vasemmistolaisen päämin1783045Miten juhlitte ensi lauantaina?
Se on kalenteriin merkitty juhlapäiväksi, niin sitä kai kuuluu juhlia.2992709Suomen veroaste 5 %-yks liian matala
Palauttamalla kokonaisveroaste 1990-luvun tasolle saadaan hyvinvointivaltion palvelut rahoitettua ilman velan ottoa.751768Kolme neljästä suomalaisesta kannattaa miljonääriveroa
Kertoo vasemmistoliiton teettämä kysely. Veron ulkopuolelle jätettäisiin asunto. "Puolet vastaajista oli sitä mieltä, e501667Kumpaan rahat, mummojen vaippoihin vai Nalle WahIroosille?
JOS siis sinä saisit päättää?391541- 1221326
- 1051229
Ryöstö Punkaharjulla
Punkaharjun k-market ryöstetty tänään keskellä päivää, ketä lie asialla? Poliiseja ainakin pörrää ympäriisee151198Evoluutioon ja alkuräjähdykseen uskominen vaatii todella vahvaa uskoa
Että tyhjästä syntyi ja kehittyi kaikki se mitä näemme ympärillämme.3901182Uudestisyntyminen ei tapahdu kasteessa
Tässä Apostolien tekojen kohdassa näemme, että Filippus julisti hoviherralle ensin evankeliumia ja kuulusteli sitten tar2041073