No, huh, huh taas!!!
http://www.iltalehti.fi/uutiset/2013030116734513_uu.shtml
http://www.iltalehti.fi/uutiset/2013030116734513_uu.shtml
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 10
Vanhimmat
Mustasukkaisuus on vaarallista.
Jok sekopää ollut taas asialla.
Voi naisparat kun tälläisiin sairaisiin tyyppeihin retkahtavat.Juoppoja,pettäjiä,hyväksikäyttäjiä,hakkaajia,,nämä tyypit eivät parane koskaan.
Ja vaikka tässäkin tapauksessa nainen oli eronnut miehestään niin silti vaan vainoaa! Prkl! Tällaisilta miehiltä pitäisi saada aseet pois! Linnaan vaan lusimaan tuo äijä! Saa nainenkin sitten sen ajan edes elää rauhassa.
Sairasta hommaa. Kun ei puhetaidot riitä täytyy etsiä kättä pidempää. Jos akka on lähtenyt ei se takaisin tule pakottamalla. Toivottavasti tulee linnatuomio ukolle.
Missähän päin Kokkolaa?
Missähän kokkolassa? Onko tuo nyt niin vaikia tajuta missähän se on ollut? Koivuhaassa tietysti, siellähän ne kaikki kokkolan rikolliset asuu
halkokari
rytimäki?
Nekala.