Nordic Forum hotelli

ttttttttttttt

Täällä hotellissa on spa osasto, kuuluuko se hotellihuoneen hintaan vai onko erillismaksu?

14

1675

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Katso netistä

      Katso heidän nettisivuiltaan.
      Vai eikö muka nettiä ole käytettävissä.

      • Äly hoi-i

        En kerta kaikkiaan voi ymmärtää, mitä järkeä tällaisissa vastauksissa on. Kirjoittajasta lienee fiksua leikkiä näsäviisasta. Meille muille sivustolla kävijöille tulee tosin ainoastaan mielikuva järjen köyhyydestä.


    • joo kuuluu

      ei kuulu

    • kuplivakylpy

      Hotellin ylimmässä kerroksessa on poreallas, sauna yms hienot näkymät.

    • Juustina

      "Yöpymishintaan kuuluu runsas ja herkullinen buffet-aamiainen Nordic Hotel Forumin ravintola Monacossa sekä mahdollisuus rentoutumiseen varjoisassa virkistyskeskuksessa, josta on näköala Tallinnan vanhaan kaupunkiin."



      http://www.nordichotels.eu/fi/huoneet

      • Heh heh

        Ei todista copy-paste mitään, välitysfirmojen halvimmat huoneet ovat useimmiten ilman aamiaista ja kylpylänkäyttöä.
        Ja eiköhän kysyjäkin ole jo asian alakerrasta tarkistanut..


    • käyty on

      Saunaosastolla kylpytakki maksullinen. Saunaosaston pesuhuone puutteellinen. Laskutilat puuttui ja suihkut huonot.

      tavallisen saunan lauteet olivat tulikuumat ja kylpyläosaston suihkuista tuli huonosti vettä

      Saunan pukuhuone oli ahdas ja kuuma. Tuuletusta riitämättömästi. Poreallas oli jatkuvasti täynnä asiakkaita, joten vuoroaan joutui odottelemaan.

      viemärin / kosteuden haju kylpyhuoneessa

      Kylpytakit olisi pitänyt kuulua huoneen varusteluun suoraan

      Tilasimme savuttoman huoneen, mutta huoneessa oli tupakoitu ja siellä oli tunkkainen ilma sekä tuhkakuppi pöydällä.

    • Anonyymi

      Nordic Hotel Forumista on raportoitu tuhansia negatiivisia käyttäjäkokemuksia.

      • Anonyymi

        Tilasin ja maksoin luksus huoneen, respassa annettiin halvin 2henk huone.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Tilasin ja maksoin luksus huoneen, respassa annettiin halvin 2henk huone.

        Hotellisa ei ole luksus huaneita on vain deluxe huoneida.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Hotellisa ei ole luksus huaneita on vain deluxe huoneida.

        Onko hotellissa huodia??


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Hotellisa ei ole luksus huaneita on vain deluxe huoneida.

        Muistakaa kiertää tämä huijarihotelli kaukaa!!!!!!


    • Anonyymi

      Moitittua · huone tuntui pieneltä vaik kuvassa näytti isommalta kun siinä oli erillinen nojatuolikin mitä ei ollut meidän huoneessa ja jota kaipasin kun mukavampi olisi istua siinä kun sängyllä! kauhea määrä sähköpostia yhdestä varauksesta, ainakin 12
      · Ensimmäinen huone oli huonosti siivottu, saimme kyllä heti vaihdettua siistiin huoneeseen.
      Saunaosastolla haisi virtsa.
      Huoneen akustiikka ei parhaimmasta päästä.
      Alakerran tie ym meteli kantautui selvästi 8krs asti.
      Siitä, että allasosastolla oli lapsia, jotka metelöivät ja hyppivät altaaseen. Allasosasto oli myös aika pieni. Olisin toivonut, että se olisi ollut hiukan rauhallisempi sekä viihtyisämpi. Oletuksena oli, että hotelli on suunnattu enemmän aikuisille.
      En myöskään pitänyt siitä, että aamupalalinjastot oli sijoitettu melko ahtaasti ja ruoanhaku oli hankalaa, kun ihmiset sinkoilivat edestakaisin. Aamiainen noin muuten oli ihan hyvä ja siellä joukossa oli laadukkaita ruokayllätyksiä.
      Näkymät huoneesta olivat hyvät, mutta liikenteen äänet kuuluivat hiukan huoneeseen. Pystyin kuitenkin elämään niiden kanssa.


      Kaikenkaikkiaan ihan pas^*ka hotelli.

    • Anonyymi

      Tulin just ja olen ollut siellä jo 4 kertaa ja muuhun en vaihda. Ihan huippu hotelli ! Keskeinen sijainti, tyylikäs, hyvät sängyt, mahtava aamupala, mukava spa-osasto ja ystävällinen henkilökunta. Todella vastinetta rahalle !

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Purran tuhoja tuskin saadaan koskaan korjatuksikaan

      Purra on aiheuttanut Suomen taloudelle karmaisevat tuhot. Sen lisäksi Purra on ajanut myös suuren osan Suomen kansasta k
      Maailman menoa
      129
      7716
    2. Miksi persuilla ei ole firmoja?

      Kuten vasemmisstolaisilla, esim. Sannalla MA\PI. Eikö ole aika erikoista?
      Maailman menoa
      93
      7244
    3. Persut hommasivat Suomeen 35 000 pientä lasta v. 2015

      Onko Riikka Purra nyt tavoittelemassa tätä samaa historiallista persujen utopiaa? Purram kaksinaamaisessa pelissä vaadit
      Maailman menoa
      31
      7172
    4. Aamun Riikka: työttömyydessä lähestytään viime laman synkintä vaihetta

      Nopeasti mentiiin upean Marinin hallituksen ennätystyöllisyydestä toiseen ääripäähän, kohti Suomen historian kurjimpia t
      Maailman menoa
      7
      6400
    5. Marinin tuhojen korjaaminen kestää kahdeksan vuotta

      Nyt on vasta neljännes mennyt ja ensimmäiset korjausliikkeet saatu liikkeelle. Innokkaimmat olivat odottaneet että jo t
      Maailman menoa
      73
      6321
    6. Miksette persut irtisanoudu Kirkin lausunnoista?

      Kirkhän muun muassa vaati raiskattuja naisia pidättäytymään abortista ja vaimoja alistumaan aviomiestensä tahtoon. Mik
      Maailman menoa
      111
      5687
    7. Persujen kaksoisstandardit: Räsäsen uhkailu paha, Virran uhkailu hyvä

      Tässä taas nähdään kuinka kaksinaamaista porukkaa persut ovat. Mitäs persut tähän?
      Maailman menoa
      46
      5458
    8. Demarikultin uhri kertoo

      Demarikultin uhri kertoo: “En saanut mennä edes suihkuun ilman lupaa” – Seksuaalisen hyväksikäytön uhri kertoo vuosistaa
      Maailman menoa
      74
      5321
    9. Miksi vasemmistolaiset eivät omista yhtään firmaa?

      Vasemmistolaiset eivät omista yhtään firmaa joka työllistäisi ihmisiä. Miksi? No siksi, että jos vasemmistolainen perus
      Maailman menoa
      47
      5180
    10. Purran vuoro kiihoittua Lepomäen sääristä

      "Ulkoministeri Elina sanoo, ettei muuta pukeutumistaan sen mukaan, kenet tapaa, ja että hän ei suostuisi peittämään kasv
      Maailman menoa
      19
      5125
    Aihe