Kaunista katsomaan

Tapaamisiin

Jotenkin vain tunnen ylpeyttä ajaessani kotiin arvokkaalla autolla ja kun pihamme portit aukeavat ja näen arvo asuntomme.Oma menestyvä firma, niin kaunis koti, terve ja ihana pieni tytär, niin rakas aviomieheni.Tunnen olevani niin onnellinen ja elämäni tuntuu täydelliseltä.Olemme varakkaita ja onnellisia.Kotimme on uskomattoman kaunis ja tyylikäs.Olemme saaneet loistavat työntekijät pitämään kodistamme ja phastamme hyvää huolta.Lastenhoitaja, joka on uskomattoman lapsirakas ja mahdollistaa pienen tyttömme hoidon kotona turvallisesti.

Ajattelin, että ehkä te tavalliset äidit haluaisitte nähdä miten onnekkaita me olemme.Niinpä olenkin ajatellut kutsua muutaman meille kylään illalliselle.Voitte toki käyttää kylpyläämme, jos ette ole sellaiseen vielä päässeet.Kunhan näette sen myös haluatte oitis sinne.Asumme kauniaisissa.Sovitaan päivä kunhan ilmottaudutte ensin.

6

105

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Hyvää huomenta

      Joko heräsit päiväuniltasi?

    • ---

      Meikä on ehdottomasti messissä, tämä on pakko nähdä :D

      No, minnekkäs tulen ja milloin?

      • ––––

        Tarkempi osoite on Hölmölä.


    • siivooja nro 14

      Möh määhän olen teillä töissä. Se lastenvahti vehtaa sun miehesi kanssa. Ja kaunis tytär käy salaa lompakollasi.
      Vaikka potkut antaisit ei haittaa. Olen kyllästynyt jatkuvaan surrealistiseen puheeseesi. Miehesi itkuun siitä, ettei jaksa sinua. Ja tyttäresi jatkuvaan huutoon siitä mitä vanhempien kukkarolla saa, tekemättä mitään muuta, kuin kiljuen itkusta vaatimaan.
      p.s. viimeviikolla lastenvahti uskoitui minulle. Miehesi suunnittelee eroa ja pakoa kaukasiaan uuden perheen ja tyttäresi kanssa. Lapsenvahti nimittäin odottaa kaksosia.

    • Duunarimutsi

      Voiko kutsun saada myös älykäs äiti, vai mahdatko tulla hänelle kateelliseksi?

    • charlottevonmullheim

      No mun älykkyysosamäärä on 143, että revi siitä rikkauksiesi kanssa.
      Minä ja duunarimutsi varmaan kyllästytään siellä.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Räppäri kuoli vankilassa

      Ei kuulemma ole tapahtunut rikosta. Sama vahinkohan kävi Epsteinille. https://www.hs.fi/suomi/art-2000011840869.html "
      Maailman menoa
      97
      4399
    2. Välillä kyllä tuntuu, että jaat vihjeitä

      Mutta miten niistä voi olla ollenkaan varma? Ja minä saan niistä kimmokkeen luulemaan yhtä sun toista. Eli mitä ajatella
      Ikävä
      29
      3273
    3. No kyllä te luuserit voitte tehdä mitä vaan keskenänne, sitä en ymmärrä miksi pelaat,nainen

      Pisteesi silmissäni, edes ystävätasolla tippui jo tuhannella, kun sain selville pelailusi, olet toisen kanssa, vaikka ol
      Ikävä
      45
      2360
    4. Missä näitte viimeksi?

      Missä näit kaivattua viimeksi ja oliko sähköä ilmassa?
      Ikävä
      35
      1368
    5. Puukotus yöllä

      Oli kaveri hermostunut ja antanut puukosta.
      Sotkamo
      10
      999
    6. Harmittaako sinua yhtään?

      Tuntuuko pahalta ollenkaan?
      Ikävä
      32
      996
    7. Minulla on käsitys

      Ettet ole kovin se k s uaalinen ihminen.
      Ikävä
      25
      990
    8. 153
      985
    9. rakas J siellä jossain

      Niin ikävä sua. -P. Nainen
      Ikävä
      6
      914
    10. Masan touhut etenee

      Punatiilitalon tietotoimiston mukaan Masa on saanut viimein myytyä kämppänsä ja kaavoittaa uudelle lukaalille tonttia pa
      Äänekoski
      12
      862
    Aihe