tämän eteen

kiven ja kannon. en tee enää mitään. syntyy vaan väärin käsityksiä.
1091
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 10

Vanhimmat

väärin käsityksiä.

Äänestä

eikös tuo ole yhdyssana

Äänestä

Mitä ihmeen väärin käsityksiä? misä asias?

Äänestä

sitähän tuossa koetettiin vihjata aloittajalle, mutta tosi hyvä jos sinäkin sen tajusit ja ihan rautalangan otit sitten omaksi avuksesi.

Äänestä

kiitos vaan. eipä mulla mitään asiaa siis ollut.

Äänestä

Tjaah kysympä vaan

Äänestä

Aina hyvä paussata ja antaa tilaa tarvitsevalle, vähentää turhia väärinkäsityksiä.
Mutkatkin suoristuu.

Äänestä

jaaaaaaaaa

Äänestä

Niinpä niin.

Äänestä

Kyllä, aina kannattaa luovuttaa, sillä tavalla kaikki onnistuu. Älä ihmeessä yritä enää mitään. Äläkä vaan mene vastaamaan, jos toinen yrittää tavoitella.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


n>n kirjoitti:

kiven ja kannon. en tee enää mitään. syntyy vaan väärin käsityksiä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu