Semmoset ihmiset joilla on pätemisentarvetta, yrittävät tehdä sitä esim. henkilöautoilla. Se on matalin taso mihin ihmispolo ylipäätään yltää. Jos vielä automerkki on niin tärkeä, että siitä pitää kirjoittaa tietokoneella yleisönpalstoille, niin kyllä sanoisin että: Ehken lääkärille poikkeaminen olisi paikallaan.
Jos suomalaisen miehen elämä tosiaan on mennyt noin mielenkiinnottomaksi, niin sitten edellämainutulle ammattimiehelle, mars, mars.
Minun elämässäni riittää aktvitijeettejä ilmankin vaikka ajan sellaisella autolla, johon suurimmalla osalla tänne kirjoittelijoista ei ole minkäälaisia mahdolliuuksia.
Autolle en anna mitään arvoa, ihmissuhteille kyllä.
Autoilla päteminen....
5
233
Vastaukset
- harvinainen on
Koskas sinulla on sitten mahdollisuus nousta sieltä alimmalta tasolta.
Minulla sitävastoin on aktiviteettejä, ei aktvitijeettejä, mitähän lie ovatkaan, niin moninaiseen autoilukulttuuriin. Siksipä autoni onkin varsin harvinainen, sanoisin että parilla prosentilla on mahdollisuus hommata vastaavanlainen, vaikka koko suomesta. - isänmaan toivot?
Valtakunnan valiot keskustelevat todella elämän tarkoituksesta ja tärkeistä asioista.
- Siis skoodalla?
En näe mitään mahdollisuuksia että voisin ajaa sillä, eikä näe suurin osa muistakaan.
- brihgt like a diamon
Oleppa reipas poika ja ilmottaudu kansalaisopiston suomenkielen kursille,mars mars!
- todellinen totuus
Sanoisin, että nettitrollit menee vielä kovasti paljon alemmalle tasolle.
Tätä ei varmaankaan tarvitse edes perustella, kaikkihan sen allekirjoittaa.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 484056
Joensuun kaupunki levittelee tonttitietoja Keskisuomalaiselle
Sähköposteja ja tonttitietoja levitellään mm. Pasi Koivumaalle131940Oletko nainen alkanut kammoamaan minua
Sinua ei näy eikä kuulu, ja ilmeisesti kiertelet tilanteita. Oletko huomannut, että olet vieläkin ajatuksissani luvattom631385Saako 60 v vielä töitä? Arto Nyberg puhuu suoraan elämästä ilman töitä
Arto Nyberg täyttää tänään 60 v. Onnea! Nyberg totuttiin näkemään suoran haastatteluohjelman kapteenina vuodesta toise951316Toivoisitko Rakas vielä?
Haluaisitko vielä? Uskoisin osaavani näyttää sinulle, kuinka ainutlaatuinen nainen olet.681205Tiesitkö tätä ex-miehistä? Noriko Salo jysäytti yllätyspaljastuksen
Noriko Salo ja ex-F1 kuski Mika Salo olivat naimisissa v. 1999-2022. Kirsi Salon ex-mies puolestaan on muusikko Sammy A51091- 47961
Ihan pieni näkeminen vaan
👋 ja minä olisin valmis jo vaikka mihin sun kanssa. Nämä on näitä.. 🤫🫣😘💥28949Keskustelua kasteesta
You tubessa kaksi pappia keskustelivat kasteesta ja kritisoivat raamatullista uskovien kastetta. Toinen heistä yritti334930En haluaisi kaiken kuihtuvan pois
ilman, että olemme voineet jutella rauhassa kasvotusten... Mutta mistä ihmeestä löydän sinut?40927