JU***

toivottavasti ei nähä enää koskaan. Olet oksettava ukko, vihaan sinua ja sitä mitä teit mulle vitun mulkku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ja olet ihan vitun surkea esimies.
3100
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Niin se kato typy menee et ulkonäöllä saa seksiä, mut siihen se sit jääkin

Äänestä
  • haista vittu. Voin kyllä kostaa..jos ruvetaan ärsyttämään.

    Äänestä

  • ettäsilleen. kirjoitti:

    haista vittu. Voin kyllä kostaa..jos ruvetaan ärsyttämään.

    ja sen haluaisin tehdäkkin!! maybeemaybenot.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Justniiiina kirjoitti:

toivottavasti ei nähä enää koskaan. Olet oksettava ukko, vihaan sinua ja sitä mitä teit mulle vitun mulkku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ja olet ihan vitun surkea esimies.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu