Potkurikuri!?

Eli oon ostamas mopoa, jossa on potkukuri!? en tiedä mikä se on joten kertokaa.
3146
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

en oo kullä ikinä kuullu moisesta, on taiettu sua kyllä nyt väähä hönäyttää

Äänestä

Semmonen uusi kuri, jonka saa potkaisemalla takaisin putkeen.
Kysäse myyjältä!

Äänestä
  • Juu Nii on!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Kohta 15 kirjoitti:

Eli oon ostamas mopoa, jossa on potkukuri!? en tiedä mikä se on joten kertokaa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu