Blogeja ja lukijoita etsiessä

Alotin tässä kirjottamaan pitkän harkinnan jälkeen blogia ja oon nyt testiks kirjottanu pari postausta. Toivoisin että kertoisitte mielipiteenne ja et kannattaaks miun jatkaa vai oonks ihan toivoton tapaus :D
mutta juu tässä tääblogi nyt sitte on ja toivon että pistätte omanneki näkyvii nii käyn lukemassa :)
4<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

http://life-after-hell.blogspot.fi Videopelejä rakastavan 18-vuotiaan naisenalun elämää avomiehen, kollikissan ja pienen kissanpennun kanssa. Kirjoittelua uudesta liikuntaharrastuksesta, menoista ja arjesta yleensäkkin.Mukaan mahtuu niin suuria tunteita kuin vahvoja mielipiteitäkin. Paljon kuvia kisuista, käsitöistä, vaatteista, arjesta ja elämästä yleensäkkin. Postaustoiveet enemmän kuin sallittuja :) Enjoy ;)

ps. tos ei oo mitään linkkiä mist pääsis sun blogiis :D

Äänestä

http://mariannasdaily.blogspot.fi/

♥ 18-vuotiaan, pääkaupunkiseudulla asuvan nuoren naisen lifestyle/muotiblogi
♥ Kirjoittelen mm. muodista, kosmetiikasta, shoppailusta, sisustamisesta, matkustelusta, kynsien laitosta sekä omasta elämästäni
♥ Blogini on suhteellisen uusi (ollut pystyssä n. 2 kk)
♥ Pyrin päivittämään blogiani aktiivisesti ja postailemaan joka päivä
♥ Käykää kurkkaamassa! c:

Äänestä

http://ritarixmundaa.blogspot.fi/

Kirjoitan omasta elämästäni..kukapa nyt toisen elämästä kirjoittaisikaan.
Olen 17- vuotias tyttönen. Ihan tälläinen vaan.

Blogini pääaiheet mm.
- Lukiossa oleskelu lukivaikeuden kanssa.
- Pienet tarinat.
- Ihminen joka asuu yli 300km:n päässä.
- Arkipäivät ja ne asiat joita haluan blogiini ilmoittaa päivistäni.
- Pelot.

Äänestä

http://bulletproof-noora.blogspot.fi/

Tatuointi/Lifestyle -blogi.
Tatuoimista opetteleva, urheilusta innostunut 19 vuotias tyttö Pohjoisesta. Elämää avomiehen, 4 kissan ja Leonberginkoiran kanssa. Kauneus, hyvinvointi, eläimet, luonto ja erilaiset näkemykset ja mielipiteet kuuluvat kiinnostuksen aiheisiini ja jokapäiväiseen elämään.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


uusiblogaaja kirjoitti:

Alotin tässä kirjottamaan pitkän harkinnan jälkeen blogia ja oon nyt testiks kirjottanu pari postausta. Toivoisin että kertoisitte mielipiteenne ja et kannattaaks miun jatkaa vai oonks ihan toivoton tapaus :D
mutta juu tässä tääblogi nyt sitte on ja toivon että pistätte omanneki näkyvii nii käyn lukemassa :)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu