Jaana Pelkonen

Jaana on suomen seksikäin nainen, se on fakta. Nuolisin Jaanaa mielelläni päästä varpaisiin. Jaana on kissa, seireeni, venus, jumalatar ja kaikkeus.
129125
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 12

Vanhimmat

Pelkosen kannattais myydä otsaansa mainostilana on se sen verran suuri. Ei häävi, tai sitten oon tottunut liian hyvään?

Äänestä
  • Ehkä olet vain tottunut matalaotsaisiin naisiin?

    Äänestä

  • On sulla kakara naurettavast kriteerit

    Äänestä

Et sitten onneksi tarvitse kovin pitkää nuolaisua. Sen naisen pään ja varpaiden välissä ei ole pitkää matkaa! Eikös se ole jotain alle 150cm pitkä pätkä? Varmaan tosi "näyttävä" ilmestys livenä... hehheh

Äänestä
  • Olen samaa mieltä;todellinen näyttävä rotunainen!:))))

    Äänestä

  • Mua ei ainakaan haittaa yhtään vaikka on lyhyempi ihminen kyseessä. Mäkin mielelläni lipoisin. Näköjään tavallisten persjalka eukkojen katkeruusmittari värähti.

    Äänestä

  • Reinopaappatossu kirjoitti:

    Mua ei ainakaan haittaa yhtään vaikka on lyhyempi ihminen kyseessä. Mäkin mielelläni lipoisin. Näköjään tavallisten persjalka eukkojen katkeruusmittari värähti.

    Luulempa että se Pelkonen on samanlainen persjalka kuin sinäkin.
    Mistäs se Jaana on tunnettu? Ainiin, sehän juontaa sitä tilttiä kaikille pikkupojille kuten sinä.
    Ei ole kummoinen ilmestys.

    Äänestä

  • Lantioa ja persettä on niin paljon että täytyy nuolla etupuoli tänään ja huomenna sitten toinen puoli. Lyhyillä naisilla on parhaat perseet!

    Äänestä

  • Reinopaappatossu kirjoitti:

    Mua ei ainakaan haittaa yhtään vaikka on lyhyempi ihminen kyseessä. Mäkin mielelläni lipoisin. Näköjään tavallisten persjalka eukkojen katkeruusmittari värähti.

    Reinopaappatossu vähän tämän mittoja: pituus 174 cm ja paino 58 kg. Mielestäni en ole ihan persjalka... ;o)

    Äänestä

  • Sade kirjoitti:

    Reinopaappatossu vähän tämän mittoja: pituus 174 cm ja paino 58 kg. Mielestäni en ole ihan persjalka... ;o)

    säälittävä olet. Vaikka olisit 250 cm pitkä niin jäisit silti Jaanan varjoon. Katsos Jaana on kaunis toisin kuin tuollainen kakkosnelosen riuku.

    Äänestä

Ihan tavallisen pulliaisen näkönen se on!

Äänestä

mitään pahempia ulkoisia vikoja ole, pikkusievä eksoottinen nainen. Mutta hänen siskonsa se vasta todellinen kaunotar onkin. Siis tämä tv-sarjoissa ja leffassakin esiintyvä. Kaunis, eksoottinen ja uljasmuotoinen!

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Jumalatar kirjoitti:

Jaana on suomen seksikäin nainen, se on fakta. Nuolisin Jaanaa mielelläni päästä varpaisiin. Jaana on kissa, seireeni, venus, jumalatar ja kaikkeus.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu