Nainen, haluisin puhuu sulle

Mutten tiedä uskallanko vielä yrittää. Ne pari kertaa, kun tulin sulle sanomaan jotakin meni vähän sillein...no jaaa Haluaisin ajatella, että pitäisit minusta, minä ainakin pidän sinusta ja sinä tiedät sen kyllä. Voitaisko me tutustua toisiimme? Saattaisit jopa pitää minusta.
151020
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 15

Vanhimmat

Tuolla samalla innolla laita homma etenemään, jooko.

Äänestä

Juu, tutustutaan vaan, ei mua kannata pelätä :). Olen ihan kiva ja lempeä ihminen ja joo...tykkään susta :).

Äänestä
  • Sopii mullekkin, soita tai viestittele :).

    Äänestä

  • missyouu kirjoitti:

    Sopii mullekkin, soita tai viestittele :).

    Toihan on aivan naurettavaa. Sovitaan, että ne, joita kiinnostaa, ottavat yhteyttä. Mutta ne, joita ei kiinnosta, eivät edelleenkään ota.

    Äänestä

  • missyouu kirjoitti:

    Sopii mullekkin, soita tai viestittele :).

    Jos noin ajattelet kohdettasi, uskalla ihmeessä. Hän voi yllättää sinut niin, että muistat sen koko lopun elämääsi, sen parhaana tapahtumana.

    Sydän hellyyttä täynnä ajattelen häntä, joka on kuin magneetti. . . lähelle mielin.

    Äänestä

Uskon tuon vasta, kun kerrot suoraan sen.

Äänestä

Kyllä olen muodostanut sinusta käsityksen. Eikä se ollenkaan huono ;)
Jos otat yhteyttä, ilosta loikkien tulen sua tapaamaan.

Äänestä

Sä oot liian ujo juttelemaan ja tutustumaan, sori ny vaan. Ja niin olen mäkin. Ei meistä tule mitään, kun ei ole tähänkään asti tullut. Sä et vaan tartu hetkeen, kuten en minäkään.

Äänestä
  • Kämäistä loppuelämää teille molemmille vain,nössöt.

    Äänestä

Tietenkin uskallat :)

Äänestä

HÄN,siis mies,joka on muutaman kerran lähestynyt minua ja kaikki on mennyt ihan mönkään:(Totta kai haluaisin jutella ja tutustua.Uskon myös,että saattaisimme jopa pitää toisistamme;)joten uskalla vaan!

Äänestä
  • aattelet vielä lämpimästi, vaikka kaikki onkin mennyt ihan mönkään. :)

    Äänestä

Olis voinu olla mun kirjottama joskus aikoja sitten, mutta en enää jaksa edes yrittää - että silleen

Äänestä

Tällä kertaa onnistuu, jos ei niin jossain on vika, ei ainakaan ujous voi olla pääeste.

Äänestä

Ollaankos nähty milloin viimeksi???

Äänestä

Kommentoi aloitusta


tykkään susta paljon kirjoitti:

Mutten tiedä uskallanko vielä yrittää. Ne pari kertaa, kun tulin sulle sanomaan jotakin meni vähän sillein...no jaaa Haluaisin ajatella, että pitäisit minusta, minä ainakin pidän sinusta ja sinä tiedät sen kyllä. Voitaisko me tutustua toisiimme? Saattaisit jopa pitää minusta.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu