Jos menisit

puhumaan tosi rakastuneena, ikävästä jollekin naiselle, niin veikkaan että aika harva lopulta pystyy vastustamaan sellaista, ellei ole suhteessa tms.
3106
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Samaa mieltä naisena, vaikea ois vastustaa :).

Äänestä

Hmmm.... no sehän riippuu ihan siitä, onko itsellä tunteita toista kohtaan vai ei. Olisin kyllä imarreltu, jos joku sellaisesta kertoisi, ja torjuisin kohteliaasti, jos en olisi itse kiinnostunut.

Äänestä

mä olisin tosi kiusaantunut, kiukkuinenkin, mun täytyisi olla kaverista kiinnostunut...ehkä sittenkin olisi parempi, että näyttäisi ensin muuten niitä tunteitaan...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


palstan miehille kirjoitti:

puhumaan tosi rakastuneena, ikävästä jollekin naiselle, niin veikkaan että aika harva lopulta pystyy vastustamaan sellaista, ellei ole suhteessa tms.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu