Olet oikeasti aika ikävä ihminen nainen, ja koppava. Hyvä, että olet hevon kuusessa. Luojan kiitos, elämä hymyilee kun olet poissa. Harmi, että joudun sanomaan näin, mutta olen rehellinen itselleni kun sanon näin. Vapauttavaa.
totuus, olikohan kipeää? No ei oikeastaan.
masculiny
19235
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 19
Vanhimmat
Näyttää olevan kipeää kun täällä pitää itkeä naisen perään?
It is a nautinto buahahahaaa
se hevonkuusi? No sulle se nirvana sitte on elämän suola, vai missä vapautit itsesi?
en ymmärrä tosta mitään, mutta who cares
jos et ymmärtäny ;-D.
Mitä täällä höpiset, poissa se on sun onneksesi varmaan täältäkin.Täältä voit löytää kyllä uusia paljon koppavampia tilalle.Että jos koppavat kyrsii ja pelottaa, kannattaa melkeimpä alkaa erakoksi ja syrjäytyä.Sillä koppavat naiset senkun lisääntyy.
No siks tätä ikävä palztaa tarvitaan että te voitte täällä elämöidä naiset keskenänne.
sinäkin MIEHENÄ ;-DDDD tulla väliin päätäs aukomaan. Mitä oisit tuollakaan ajalla tehny jos et täällä ois nakkomassa omaa sontaas?
Höynäsit nais parkaa, eipä ollut ensimmäinen, joskus miehetkin sortuu.
Elämä on ihanaa kun ei tarvitse katsella sinuaa
ja lentää siivin vapain niin kuin kotka
Tyhmää...
kertoa, että olet huumehörhö. jotenkin sun resunen ulkonäkös tukee väitettä. Sä et naista saa enää, olet kulahtanut äijä.
Totuus on, että mulla ei kiinnosta pätkän vertaa mitä olet minusta mieltä. Sinä et tunne minua alkuunkaan, etkä ole koskaan vaivautunut ottamaan selvää. Elät omien mielikuviesi kanssa ja niin saat tehdä jatkossakin. Olen hevon kuusessa tarkoituksella, koska en voi sietää sinun naamaasi. Palaan kún se ei jaksa enää edes ärsyttää.. en tiedä tuleeko sitä päivää.
Buahahahaah A... olet naurettava ja ikävä nainen
Sanot mua ikäväksi, vaikka sinä se vasta jurottaja oletkin. Melkein kammoksun sua kun olet useimmiten ilmeetön. Mulla on paljon hyviä ystäviä, joiden mielestä olen kaikkea muuta kuin naurettava tai ikävä. Minä en sinunlaisesi ihmisen seuraa kaipaa.
Vai jurottaja! Et tiedä edes kenestä puhut. Oletko muka A?
A nainen pöööö en tykkää susta
Päivät riidellään ja yöt lemmessä.
Ystävän neuvo: et sinä noin pääse ikävästäsi. Olet pohjimmiltasi hyvä ihminen, ja sinulla on kultainen sydän. Se, että yrität kääntää rakkautesi vihaksi, ei toimi kohdallasi.
Ne huonot piirteet, joita poimit toisesta, löytyvät monet myös sinusta itsestäsi. Mieti tätä tarkkaan.
Et sinä voi muuttaa toista toiveidesi kaltaiseksi. Hän elää omaa elämäänsä omana itsenään eikä taivu tahtosi alle eikä halua sinunkaan muuttuvan toisenlaiseksi. Sinä joko rakastat tai et, eikä siihen voi olla ehtona mikään.
Hyvästäkään tunteesta ei aina synny mitään, ja se voi olla alun alkaenkin tiedossa. Ei sille mitään voi, eikä se vähennä sen arvoa, että on kohdannut hyvältä tuntuvan ihmisen. Elämä on. Niinhän sinä bruukkaat tuumata.