kertoa näin anonyymisti, että oletko koskaan jakanut rasiaa rahasta tai aineista? Aineista jakaminen ehkä alhaisinta mitä tiedän ja sitten tulee raha ja sitten vain, jos on rikas/menestyvä.
T. Simpan lanne.
T. Simpan lanne.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 9
Vanhimmat
Voin kertoa.Karkkirasioita olen joskus kouluaikoina jakanut rahasta.Parfyymejakin myynyt, ainettahan sekin.Mutta yhtään ei kuule hävetä.
Hyi jo nuoresta alkaen rasiaa jakamassa.
en tietenkään.
vit tuun tekemästä tällaisia aloituksia, kiitos.
Ai sinunko? Ilmoita ylläpidolle. He kyllä poistavat.
Mitä se sinulle kuuluu mitä minä teen.Tiedän sinulla ei ole mitä jakaa, panisit autontakapenkillä jos pysysit.
pystyisit
tuon saman alotuksen tuonne itänaapuriin. Siellähän ne maksulliset naikkoset majailee, voi olla että saat peräti osoitteitakin, ellei sulla ole jo tiedossakin niitä.
Kyllähän ne venäläiset ovat kauniita. Jostain kuulin, että olisimme suureksi osaksi volgalta tulleita joten suomalainen naisella on sukujuuret sinne, joten.. ;D