lähestyä. Miehelle kaunis, älykäs ja taitava nainen on pelottava. Mutta on olemassa naisia, jotka ovat tuon kaiken muun lisäksi täynnä aitoa rakkautta, joka odottaa kohdetta, oikeaa. Hyvää naistenpäivää!
Naisen tulee heittäytyä heikoksi
jotta mies uskaltaa
5202
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
En onneksi ole kaunis, se jo madaltaa kynnystä. Heikoksi muutun hänen lähellään ihan ilman heittäytymisiäkin. Nytkin meinaa tulla rytmihäiriöitä jo pelkästä hänen ajattelemisestaan.
kyllä heikoksi vetää ihan muutenkin, ei tartte mitään bimbotemppuja harrastaa. Miehiä ja naisia on joka lähtöön, jotakuta tuollainen feikattu heikkous vois vaikka .... öö oksettaa :).
Minä olen kaunis. Olen viisas. Olen taitava. Olen rakastaja, rakastettava. Olen myös vahva, koska myönnän heikkouteni. Olen siis heikkokin, kun huomaan olevani matkalla sänkyyn..
Ei tosiaan feikatut jutut nappaa... sama, jos mies yrittää esittää kovakouraista luolamiestä luullen sen olevan miehekästä.
http://www.youtube.com/watch?v=ZyhrYis509A
jeps