Kuvaa täysin uudesta - Ford Mondeosta -

699
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

onhan se hieno!!
Paljonkohan euroopassa myyntiin tuleva Mondeo eroaa tuosta Fusionista? Mondeo kun tehdään euroopassa..sisustassa voi ainakin olla eroja!
Syksyllä pitäisi alkaa uuden Mondeon myynti!!

Äänestä
  • Nuo mondeot tullaan tekemään espanjassa ja sekin vielä lisäsi tuota uuden mallin tuloa.
    Myynti alkaa 2014 ja mitä ilmeisemmin vasta toisella puoliskolla, joten autot ovat ns 2015 mallisia...

    Äänestä

Näyttäis olevan saatavissa myös hybridinä ja nelivedolla, siistiä !

Hybrid: Best In Class Fuel Economy. 47 city/47 highway/47 combined mpg.2

Äänestä
  • Mahtavan oloisia autoja, kyllä Ford osaa.

    Äänestä

  • fjordis kirjoitti:

    Mahtavan oloisia autoja, kyllä Ford osaa.

    Odottelen Fordin hybrideitä seuraavaan auton vaihtoon... Suomihinnoittelun tietäen niistä tulee valitettavasti melkoisella varmuudella suhteettoman kalliita.

    EcoSport-pikkumaasturi nelivetoisena hybridinä. NAM!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


On hieno ! kirjoitti:

http://www.ford.com/cars/fusion/

Ei paha, ei paha....

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu