oon tekemässä claania ja tartteen tyyppei siihen (pitää olla membu)
addatkaa mummokatti jos haluutte liittyä :)
addatkaa mummokatti jos haluutte liittyä :)
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 11
Vanhimmat
ikä raja on sit max 14 koska haluun olla vanhin että olisin hyvä johtaja mut ei kuitenkaan ketään jonneja oteta membu on pakko sitte
Kaikki alle 14 on jonneja.
hei, mää ja mun veli ollaan myös perustamassa klaania, joka erikoistuis niiku suomalaisille pelaajille. Miten ois, haluisitko mukaan? Se hyödyttäis meitä kaikkia ja me molemmat ollaan aktiivisia membuja. Mä laittoin uuteen keskusteluun lisää asiasta. Ootan innolla et saadaan jotain aikaseksi :)
Lisää Sakrum kaveriksi nii jutellaan lisää (ja Dargtrus1 ) Lisäsin sut jo itse
-Sakrum
Mäne lumppuridgee ja osta veleholta kirives ja hakkoo koplineja siinä mehässä ni hyve tulloo rahhoo!
paska läppä vitun jonne
ei ollu läppä ku iha oikkeesti sillaaai saa hillittömästi rahhoo ihelläni 100 kolikkova jo kasassa!!
ei jumalautsi että kuumotti ku ostin tänää mad crocin kaupasta ja myyjä kysy et onkos pojilla ikää o: sitte sanoin että onha meillä nii se myyjä vastas et ok kinosti ja sano että vetäkääpäs natiaiset es ykösellä !
kuules einari meneppä tonne velhotoronii ja vetäse voima myrkkyvä ykösellä nuamarii ni kyllä alakoo puntti tutisemmoo
mine olen kyllä yrittäny kovasti löytää velehojen taikajuommoo mutta enmine oo sitä ikin löytänä :(
sinu kannattee kahtoo karttoo ku site kautta sine voit löytää velehoje tornin sinne kannattoo männä yöllä ku muute velehot o hereillä ja ne mulukut ei myyy taikajuomoo kaikemaailma kulukijoille varo vua nittä peikkoja ku he o torella ilikeitä ja heillä o myös niitä nuijjiva ja isköö niillä kovvoo ni tekköö kipiää ku kolahtoo piähä! mäne karkuu ku niät sellase!!
imekää digii