Kertokaapas viisaat ihmiset fiksua vinkkejä että mistä 30-vuotias fiksu miehen kannattaa etsiä fiksua ja asiallista seuraa noin 60-vuotiasta naisista? Pyydän fiksuja vastauksia, kiitos.
Mukavaa kevättä kaikille!
Rouvat vinkkejä
12
77
Vastaukset
- typerät 3-kymppiset!
Painu suolle!
Ei ainakaan täältä. Oletko jotenkin perverssi? - |||
Fiksusta livestä, ei mistään mummu- ja vaari-ikäisten yleisiltä keskustelupalstoilta palstoilta.
Naamakkain, rinnakkain.
Onhan tuolla ylhäällä Treffi-osio, joska koekäyttäisit sitä?
Luulisi neitien olevan innokkaampia.
Kovin fiksua ei ole toistaan itseään, kenenkään. - kissapajunen
Pörssiyhtiöiden yhtiökokouksista.
- Ihastusta
ahaa,,, no eipä täältä kovin fiksuja kommentteja tullutkaan.. ihmetyttää suhtautuminen todella..
- typerät 3-kymppiset
Voi jestas. Kolmikymppinen kyselee kuuskymppisten seuraa ja vielä ihmettelee jos ei innostuta yhtään. On otsaa!
Millainenkohan olisi aloittajan mielestä "fiksu" vastaus näin typerään kysymykseen?
Niin se on, jotkut Reginat ovat provoillessaan niin rentoja, että heidät poistetaan tai
unohdetaan.
H.- .....
Kysäise 30 palstalta, siellä voi olla asiantuntijoita!
- Fiilaan ja höylään.
Ehdottomasti täältä. Näillä mummukoilla on kokemusta vaarien vikittelemisistä, palstan miesten vikittelemisistä, pettämisistä, kissatappeluista.
60 naisten kevätkiima on parhaimmillaan, sen voi melkein haistaa läpi netin. Täällä on hyvin monta tunnettua nimmaria jotka kuolaavat 30 miesten perään.
Eihän tästä ole kuin hetki kun oli ketju, että käyvät höyläpenkkeinä afrikassa.- vihanhedelmät
Jos tosissasi kirjoitit, jos ja jos, paistaa viestistäsi läpi katkeruus, joka aiheuttaa vihaa.
- demeter
Heh, täällähän meitä fiksuja on vaikka miten paljon. Veikkaan vain, että ollaan niin fiksuja, ettei oteta sun etsintäkuulutusta ihan todesta.
Mutta jos kokeilisit äitisi ystäviä ? Tai tarjoituisit ulkoilluttamaan jotakuta, on meinaan kampanja menossa - "yksinäinen vanhuus" vai mikä sen yhteysvastuukeräyksen teema nyt oli ?- Ihastus
No ihan tosissani kirjoitan! Onko se niin ihmeellistä jos on kiinnostunut sen ikäisistä. Voi hyvänen aika.. sen ikäiset naiset vaan on todella viehättäviä ja sensuelleja. Eli eikun vaan yhteysenottoja.
- henrjii
onhan niitä terveyskeskuksen vuodeosastolla, vähän vanhempiakin.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Epäily: Räppäri yritti tappaa vauvansa.
https://www.mtvuutiset.fi/artikkeli/epaily-mies-yritti-tappaa-vauvansa/9300728 Tämä on erittäin järkyttävä teko täysin p565745Räppäri kuoli vankilassa
Ei kuulemma ole tapahtunut rikosta. Sama vahinkohan kävi Epsteinille. https://www.hs.fi/suomi/art-2000011840869.html "752932Välillä kyllä tuntuu, että jaat vihjeitä
Mutta miten niistä voi olla ollenkaan varma? Ja minä saan niistä kimmokkeen luulemaan yhtä sun toista. Eli mitä ajatella222168No kyllä te luuserit voitte tehdä mitä vaan keskenänne, sitä en ymmärrä miksi pelaat,nainen
Pisteesi silmissäni, edes ystävätasolla tippui jo tuhannella, kun sain selville pelailusi, olet toisen kanssa, vaikka ol401935Onko Sanna menossa Ukrainaan viettämään vuosipäivää?
Kun on bongattu Varsovan lentokentältä?1611829- 191828
Kulukusuunnat
Eikö kuhmolaiset iha oikiasti tiiä kumpi o vasen ja kumpi oikia? Tuolla ku liikennemerkissä näkyy nuolet ylös ja alas, v61559Muusikko yritti tappaa kaksiviikkoisen vauvan
Karu epäily: Muusikko, 32, yritti tappaa kaksiviikkoisen vauvan Oulussa. IS:n selvityksen perusteella miestä ei ole syy83117281-vuotias Frederik avoimena - Ei omasta mielestä kelpaa tästä syystä realityihin: "Veemäinen..."
Junttidiscon kuninkaana tunnettu Frederik, 81, on esiintymislavoilla suvereeni tekijä. Mies on viihdyttänyt ympäri Suome191171Tynkä Eläintarha ei ole enää visiitin väärti
Ähtärin MesiZoo on vajonnut alas. Näytillä olevien eläinten määrä on romahtanut lähemmäs -40%. Paikat ovat päässeet pah721006