Mr. B ?

Olit just kirjautuneena-toisaalla?
12253
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 12

Vanhimmat

Just sinua olen kaivannutkin

Äänestä

missä muka?

Äänestä

ei varmaan osunut B..

Äänestä

paikassa ;D

Äänestä

Kiva et käyt tälläkin...Mut kerros nyt? Mikä B?

Äänestä
  • Mikä B se pitäis olla?

    Äänestä

Ehkä mä olin. Kuka olet? Ja kaipatko minua? T: B mies

Äänestä
  • näin tän ja kun tiedän hoksottimiesi tason olevan huippuluokkaa niin...
    Anteeksi kuka sinä olet?

    Äänestä

Onse tietotekniikka ihmeellistä

Äänestä

Latva-B? sori, oli ihan pakko :D

Äänestä

Olen kyllä Mr C

Äänestä

Kommentoi aloitusta


voisko olla? kirjoitti:

Olit just kirjautuneena-toisaalla?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu