Sinä arviolta n. kuuskymppinen mies Hgistä

Olet vielä kaiken lisäksi aika turhamainenkin mieheksi.
377
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Minä tiedän pohojosesta ja vielä munaton.

Äänestä

ole läheskään kuusikymppinen. Enkä ole myöskään Helsingistä enkä mies. Sitä paitsi en ole edes turhamainen.

Äänestä
  • Mä olin kans ihan ihmeissäni, et voisko täällä kirjoitella joku niin vanha? Hö!
    Semmosen pitäs kyllä kuorsata kilvan mammansa kanssa?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Tiedät kyllä kirjoitti:

Olet vielä kaiken lisäksi aika turhamainenkin mieheksi.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu