etsiskelet matkakumppania?

Minä myös-------Huhtikuussa...toukokuun alussa.......sopiiko---Jos olet vanhempi herra , mutta yksin et halua matkustaa, ota yhteyttää.Olen 50 n. Mieti..kijoittele.
2235
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Mihin olet menossa? Lennot on jo varattu huhti-toukokuussa, vko 18 Masapalomas Gran Canaria. Eronnut, fiksu mies 53 v.

Äänestä
  • Moikka Fiksu..........:=))Olet jo varanut? Matkatoimiston kautta??? Sitten huhtikuun lopussa?kerro [email protected]

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


aurinkoinen 50 kirjoitti:

Minä myös-------Huhtikuussa...toukokuun alussa.......sopiiko---Jos olet vanhempi herra , mutta yksin et halua matkustaa, ota yhteyttää.Olen 50 n. Mieti..kijoittele.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu