ja lopeta tuo kettuilu täällä.
Tuu sanomaan suoraan jos on jotain asiaa
kiitos!
9160
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 9
Vanhimmat
Kelleköhän olet tuon tarkoittanut????
Puspus
Täähän se vasta suoraa puhetta onkin ;). Kelle lie.
Etkös huomaa että teet itse juuri sitä mistä syytät toista !!
Kukas sen kettuilun aloitti ?
sinä kettuilet juuri siinä nyt ja jos on halua niin sinä voit sen myös lopettaa. eikö vain.
Nii, etkä sä mitenkään liikaa juo, huolestuin vaan silloin muinoin. Kuka tahansa huolestuu jo ihmisen naama näytää ruskealta, se viittaa maksa-arvojen kohoamiseen. Enkä varmasti ollut ainoa. Onhan ihmisillä kaikenlaisia hankalia elämäntilanteita, jotka menevät sitten ohi.
Tiedostan, oon ollut itsekäs, enkä ole tehnyt oikealla tavalla yhteistyötä, kun oon ollut niin vaikeuksissa persoonien kanssa.
Voisit säkin rajoittaa tuota takaisin antamista. Eiks se oo niin että yhestä kettuilusta yksi kettuilu takaisin, eikä tsiljoonaa. Joku raja siinäkin.
T. Hullu narsisti-multipersoona
Tähän vois laittaa perään sellaisen ketjun, missä jokainen ilmottaa sen "kettuilijan" nimen tai vaikka paikkakunnan. Sais nähä millastakohan sekalaista seurakuntaa siitäkin syntyis.
Ensimmäinen syyttää toista, kolmas ensimmäistä ja neljäs kolmatta.
Onks tää joku sngärinjono ketju, odotetaan vaan että kuka lyö ensin...