Blogiin lukijoita mulle ja sulle

pässi

Toivoisin, että blogiini liityttäisiin lukemaan. Olen kohta 13-vuotias tyttö suomesta ja pidän kynsien laittamisesta. Harrastan voimistelua ja blogiani. Toivottavsti liittyisitte lukijaksi.
p.s. ainiin, linkkailkaa omia blogejanne, koska haluaisin lisää luettavaa ja yleensä liityn lukijaksi (:

http://passinpv.blogspot.fi/

8

<50

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • noniintutot
    • elluzixx
    • kattokaa vaa
    • saararrr
    • littleblogger94

      http://life-after-hell.blogspot.fi Videopelejä rakastava 18-vuotias tyttönen kirjoittelee arjestaan kissanpennun, kollikissan ja avomiehen kanssa. Aiheina mm.videopelit, käsityöt, biletys, laihdutus ja treenaaminen (tavoite -10kg kesään mennessä) ja ruoka. Nyt isommat kuvat ja uusi banneri! Postaustoiveita ja kommentteja otetaan mielellään vastaan :) Enjoy ;)

    • Marianna's Daily

      ♥ 18-vuotiaan, pääkaupunkiseudulla asuvan nuoren naisen lifestyle/muotiblogi
      ♥ Kirjoittelen mm. muodista, kosmetiikasta, shoppailusta, sisustamisesta, kynsien laitosta sekä omasta elämästäni
      ♥ Pyrin päivittämään blogiani aktiivisesti ja postailemaan joka päivä
      ♥ Käykää kurkkaamassa! c:

    • saijaa

      http://life-style-blogi.blogspot.fi/ kiva jos liityt mun voisin kattoa sun blogin niin varmaan liityn sun koska ollaan samaa ikä luokkaa :) (tänään tein my dayn) käythän katsomassa :)

    • Nipe(:

      Moi!

      Olen kohta 13 vuotias ja kirjoitan Lifestyle-blogia.
      Käykää katsomassa mun blogi ja liittykää lukijoiksi.
      Sen nimi on :http://niinaslifestyle.blogspot.fi/

      LIITTYKÄÄ LUKIJOIKSI!

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Vasemmistohallitus palauttaa hintasääntelyn, esim. bensalitra vain 1e.

      Tuleva vasemmistolaisista koostuva hallitus ottaa käyttöön vanhat hyvät keinot pitää hinnat kurissa. Tähän tarkoitukse
      Maailman menoa
      95
      4745
    2. Vasemmistolainen valehteli jälleen - Purra tai persut eivät luvanneet "euron bensaa"

      Väite "euron bensasta" on ensisijaisesti poliittisten vastustajien käyttämä puhdas vale. Persut kyllä kampanjoivat näky
      Maailman menoa
      113
      3902
    3. Arman Alizadin viesti puna-aktivisteille: "Pitäkää lärvinne nytkin kiinni"

      Arman Alizad kritisoi vasemmiston kaksinaismoralismia. Iranissa syntynyt suosikkijuontaja Arman Alizad pakeni perheensä
      Maailman menoa
      206
      3786
    4. Minja Koskela nostanut vasemmistoliiton kannatuksen ennätykseen

      Koskela valittiin puolueen johtoon lokakuussa 2024, ja silloin Ylen kysely antoi puolueelle 9,3 prosentin kannatuksen.
      Maailman menoa
      91
      2180
    5. Antti johtaa Petteriä jo 7,1 prosenttiyksiköllä

      Tällä menolla sdp menee kokoomuksesta kierroksella ohi jo tällä vaalikaudella. https://yle.fi/a/74-20213575
      Maailman menoa
      75
      1951
    6. Mitä on tullut

      Entisen abcn rakennuksen tilalle se oli tyhjillään monta vuotta siellä oli jo nyt valot onko huoltoasema? 5:30.
      Haapavesi
      79
      1328
    7. Harmi nainen kun

      olet niin elähtäneen näköinen. Miestä et koskaan löydä itelles. j
      Ikävä
      131
      1234
    8. Palosta selvinnyt 18 vuotias munira tarvitsi tulkin kun puhui Iltalehdelle

      Suomessa asuva 18 vuotias tarvii tulkin !!! Tää Suomea puhumaton on palossa kuolleen naisen veli ja asui perheen kanssa.
      Vantaa
      161
      1203
    9. Minne pyydän sut?

      Jotta saan nähdä 🤨
      Ikävä
      53
      1095
    10. En ymmärrä ateisteja!

      Raamattu on aitoa historiaa, jotka ovat kirjoittaneet aikalaiset! Mitä änkyröitte turhaa???
      Ateismi
      429
      952
    Aihe