unikaveriks,jota ilman ei saa nukuttua.
tahdon sut
m>n
13466
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 13
Vanhimmat
Tommonen viesti livenä ja kuka tahansa nainen ois myyty :)
löydy mitään nallukkaa jota voisit halia?
joo...on tossa pari tuuraajaa mutta ne ei ole yhtä söpöjä.
Voit tulla noutamaan vaikka saman tein sinne viekkuusi kainaloosi :) tai voithan toki tulla tännekkin luokseni :)
kivenheiton päässä..
kun miullakaan ei oo nukkukamua :(, ja yksinäinenhän ei oikein hyvin nuku, niin miten ois? Voisinko mie tulla, saatas nukuttua molemmat, eikä paleltas yöllä, sais kietoutua toisen kylkeen kiinni.
erään jii-miehen kainaloon, eikä ois kiire mihinkään..
uninallukan saa ihan ilmaitteeksi, ei löydy ees kaupan alehyllyltä vaan ilmaiskorista ihan vain sinua varten.... Mukana tulee ohjekirjanen, jossa lukee isoin kirjaimin: Saa halia ja paijata. On nyt sun omaisuutta. Ei palautusoikeutta. Valvoo vierelläsi, kun et saa unta, pitää sua hyvänä, aamuisin saat taatusti suukkoja monen monta...... :)
voinko mie tulla noutamaan jo nyt ens yöks?
En mie tarvii mittään ohjekirjaakaan, siehän ite kerrot ja mie ite kerron sen käyttöohjeen. Ko minnuuki saa halia ihan mielin määrin, ja ne aamusuukot, ja suukot pitkin päivää, ne on sitä jotain. Mutta yks ongelma, mitenkä se päivisin onnistuu ko mie hupeleksin töissä? Tulekko sie miuta katsomaan ja suukottammaan päiväsaikaan?
Mutta minnuu kyllä uuvuttaa ihan vietävästi, onkohan tämäkää kirjotus mimmosta sönkköä ja vihreitä niin täynnä ettet sie ymmärrä mittään, mutta ymmärräthän sie sen ko mie toivottelen hyvää yötä ja kivoja haaveellisia unimaailman hetkiä koko yöks ;).
http://www.youtube.com/watch?v=R7RighBaE9o
kaulassa on lappu, että miehelle!!!! :)
Onnea vaan sulle sen oikean unikaverin löytämiseen ja ihan selvää suomenkieltä kirjoitit.
No enhän mie erilainen nainen oo, ihan vaan tavalline, vikoja paljo mutta kyllä ne miun matkassain kuleksii. Ihna semmottis pientä pintavikaa, ja oiskoon sisälläkkii jottain vikakohtaa, mutta kesy mie oon. Ihan kiltisti käyttävyynnyn.
Hitto vie, mun silmät luppasee todella, vai onko maan vetovoima mikä vetää yläluomia alaluomia päin? No oli miten oli, mutta sänky on kiva paikka, ja siina olevat tyynyt ei pane vastaan vaikka niitä halinkin ;-}.
Sopii!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :)
:) :D ;)