Nagapura resort

"krabi"

Millainen hotelli nykyään ym. Uusimpia kokemuksia en löydä netistä.

7

323

    Vastaukset 7

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Katska

      Myöskin ensi talvena menossa ko. hotelliin. Kokemuksia kaipaillaan täälläkin.

      • 28.2.2013

        28.02.13 kirjoitettu booking comin sivulle uusin arvostelu. Kuinka tuoretta tietoa pitäisi olla ???? Opetelkaa nyt se netin käyttö !


      • nörttii
        28.2.2013 kirjoitti:

        28.02.13 kirjoitettu booking comin sivulle uusin arvostelu. Kuinka tuoretta tietoa pitäisi olla ???? Opetelkaa nyt se netin käyttö !

        olisit laittanut linkin.


    • kir3

      Maaliskuussa myös tähän hotelliin :) Ei taida olla ihan kävelymatkan päässä siitä ao nangin "keskustasta"? No, ilmeisesti mopolla uskaltaa ajella, VAI?
      Eikös kuitenkin ne pitkähännät ole ihan ton hotellin lähettyvillä?

    • einörtti

      Talvella 2014 Naga Puraan, kokemuksia kaivataan myös.

      • ollos hyvä

        tripAdvisorista löytyy eri maan kansalaisten kokemuksia useimmista hotelleista maailmalla, joten eiköhän NagaPurasatkin löydy ko. palvelimesta.


    • Landefamily

      Niin, kaikkeenhan voi sanoa että: KVG, mutta vastaampa nyt kuitenkin :)
      Eli kirjoitatan tätä maatessani kyseisen hotellin sängyllä. Hotelli ihan ok, puitteet olisivat paljon parempaankin. Henkilökunta hieman töykeää, palvelu tökkii, vessapaperia saa pyytää ja pyytää ja sitten lopulta tulee ehkä yksi rulla. Vaihtopyyhkeet olleet loppu nyt paripäivää. Aamiainen ihan hyvä, suht paljon kaikkea. Hotellihuone iso, mahtuu 2 aik 2lasta ihan hyvin. Huoneena pool acces. Allasalue suht iso. Sijainti ok jos ajelee scootterilla. Paikkana Krabi on aika syvältä, saavuimme tänne KohLantalta ja se oli tosi jees. Krabia voisi verrata hieman esim Phukettiin... liikaa turisteja, liikaa ryssiä... Mutta ompahan tämäkin nyt nähty.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Haapaveden upea kurvikuningatar

      No nyt on kyllä mahtava uutinen että Haapaveden rohkea ja toimelias nainen ja yrittäjä on päässyt finaaliin kurvikuninga
      Haapavesi
      123
      1766
    2. Uskaltaisitko ihana nuorempi nainen lähettää

      WhatsApp -viestiä, jos sulla on mun numero. Olisin ihan haltioitunut... Tykkään ja kaipaan ❤️❤️
      Ikävä
      91
      867
    3. Suomi meni ihan itse sössimään peruskoulunsa

      Nyt syytellään maahanmuuttoa, vaikka ihan itse lopetettiin vaatimaan oppilailta koulunkäynnin tarkoitus eli opiskelu ja
      Maailman menoa
      148
      822
    4. Sinulle viestiä

      Me sitten oikeasti tutustutaan ensin!!
      Ikävä
      60
      800
    5. Meinasi nainen mennä pasmat sekaisin

      Rupesin vapisemaan, kun huomasin sinut. Mutta sain sentään juuri ja juuri koottua itseni, etten ihan häpäissyt itseäni.
      Ikävä
      35
      762
    6. Tuli paha mieli miten kaikki meni meillä

      Harmittaa myönnän sen, kun molemmilla oli selvästi toiveita ennen kuin sukset meni ristiin. Olen jäässä. 😔
      Ikävä
      47
      692
    7. Lidilikö Suomussalmelle

      Tännekki Lidili. Loppus tuo kiskominen näillä jäljellä olevilla. K-Market ihan sikakallis ja hyvin ylimieliset omistajat
      Suomussalmi
      42
      647
    8. Upeaa Google!

      Kohta on töitä tarjolla kaikille! Suomen taloushistorian suurin investointi ja Kajaani mainittu! Sähkö kyllä riittää, tö
      Kajaani
      257
      639
    9. Mitä sä teet

      Juuri nyt?
      Ikävä
      68
      623
    10. Ei makeat pimut sytytä

      sen jälkeen kun on nähnyt sinut. Olet vain ihastus vailla vertaa. Kun sinut tuntee muut eivät tunnu miltään. Tajuatko ol
      Ikävä
      33
      587
    Aihe