Eli kysymystä miehille: Kun panette ja tuntuu että alkaa tulemaan niin minne laukeatte?? Kysyttekö naiselta että minne laukean vai laukeatteko kysymättä ympäri kehoa, sisään vai minne?? voi tähän naisetkin vastata että minne tykkäävät että mies laukeaa..
Minne laukeatte
Minnekkkä
161238
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 16
Vanhimmat
just sinne minne evoluutio on sen tarkoittanut....! :)
sisään yleensä
laukeatteko kysymättä ympäri kehoa
voi hyvää päivää
No kyllä sitä itse ainakin tulee kysyttyä naiselta mihin hän tällä kertaa haluaa että laukean mutta yleensä nainen kyllä sanoo mihin haluaa minun laukeavan :)
On ihanaa laueta naisen sukkissäärille.
Pilluun.
Yleensä vaimoni käsilaukkuun. Kerran viikossa vaimoni pyynnöstä "ympäri kehoa" eli kuorrutan hänet spermalla. Tekee kuulemma hyvää iholle, kun tulee niin paineella, että raapii kuolleen ihosolukon pois, ja on ravinteikkaan koostumuksensa vuoksi hyväksi iholle muutenkin.
Wc:n lattialle.
Tämä onkin asia, joka on tehnyt minusta kohtuullisen nopean juoksijan, käyn nimittäin laukeamassa naapurin postiluukkuun.. aluksi samaan kerrokseen, vaan vahvan kilpailuviettini ansiosta, nyt jo kolme kerrosta ylemmäs,, kerran myös naapurinrouvan buudelin päälle,, mut se oli vahinko, ja rouva kyllä nuoli kalun puhtaaks.
Naapurin rouvan auton konepellille ja omaan kouraan.
Monipuolista seksiä harrastavana olen lauennut muun muassa tuttava pariskunnan miehen suoleen ja samaisen pariskunnan vaimo on saanut spermaisen kuorrutteen rinnoille, jotka olen sitten nuollut puhtaiksi.
Joskus vaimoni toivoo, että nussin häntä rajustikin suuhun, joten sinne on myös laukeaminen tapahtunut.
Naapurin miehen pyykkinarulla oleviin kahluuhousuihin.
Vittuun tietysti.
Sisälle pilluun tietysti! :)
daa, kortsuun tietysti
Tekopilluun tietenkin.